|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Socialinė iniciatyva „Nuteistieji - bendruomenei“ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2019.04.18

2019 m. balandžio mėn. 17 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Onkologijos ir chemoterapijos skyriaus pacientai ir personalas sulaukė kiek netikėtų, bet labai malonių svečių - juos aplankė Panevėžio pataisos namuose bausmes atliekančios 4 moterys, lydimos pataisos namų pareigūnių ir Panevėžio Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo vyr. specialistės Jūratės Valentinavičienės.

Artėjančios gražios Šv. Velykų šventės proga, Panevėžio pataisos namuose esančios moterys paruošė mūsų ligoninės pacientams dovanų - pačios iš popieriaus išlankstė 200 gervių, gulbes, krepšelius bei numezgė 100 porų vilnonių kojinių. Gervėmis, gulbėmis ir krepšeliais jos pačios papuošė skyriaus foje, o vilnones kojines padovanojo skyriuje besigydantiems pacientams, linkėdamos jiems vilties ir kuo greičiau pasveikti.

Taip ne žodžiais, o gražiais ir labai reikaligais darbais įgyvendinamas socialinis projektas „Nuteistieji - bendruomenei“, kurio iniciatoriais yra Panevėžio Visuomenės sveikatos biuras ir Panevėžio pataisos namai. Ši graži iniciatyva įgyvendinama jau ne pirmus metus. Pataisos namuose esančios moterys su savo pagamintomis dovanomis aplankė daug Panevėžyje esančių kolektyvų, prisidėjo prie miesto tvarkymo darbų.

Nuoširdžius padėkos žodžius atvykusioms moterims tarė Onkologijos ir chemoterapijos skyriaus vedėja gydytoja Daiva Preimontienė, vyresnioji slaugytoja Nijolė Žemaitienė, skyriaus pacientai ir personalo darbuotojai, linkėjo visoms Panevėžio pataisos namuose esančioms moterims gražių, ramių ir prasmingų ateinančių Šv. Velykų.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.