|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Bendrame Gydymo ir Slaugos tarybų posėdyje – sutarimas dėl atlyginimų didinimo

2018.06.01

Gegužės 30 d. vykusiame bendrame Gydymo ir Slaugos tarybų posėdyje laikinai einantis Ligoninės direktoriaus pareigas Remigijus Samuolis pristatė administracijos pasiūlymus dėl darbo užmokesčio sveikatos priežiūros specialistams didinimo principų ir kriterijų. (Su jais galite susipažinti paspaudę šią nuorodą: http://www.panevezioligonine.lt/lt/birzelio-menesi-ligonines-sveikatos-prieziuros-specialistai-gaus-padidejusius-atlyginimus

Posėdyje dalyvavusi Lietuvos gydytojų sąjungos Panevėžio filialo pirmininkė Birutė Paškevičienė pasiūlė svarstyti gydytojų profesinės sąjungos parengtą darbo užmokesčio didinimo variantą, pagal kurį visos atlyginimų didinimui skirtos lėšos dalijamos į dvi dalis, iš jų 40 proc. skiriama gydytojų darbo užmokesčiui kelti, o 60 proc. – bendrosios praktikos slaugytojų ir jiems priskiriamo personalo darbo užmokesčiui  didinti. R. Samuolis pastebėjo, kad pasirinkus gydytojų profesinių sąjungų siūlomą variantą,  bendrosios praktikos slaugytojų algos didėtų mažiau, nei siūlo  įstaigos administracija.

Posėdžio dalyviai bendru sutarimu nusprendė, kad darbo užmokestis sveikatos priežiūros specialistams bus didinamas pagal Ligoninės administracijos pasiūlytus atlyginimų kėlimo principus ir kriterijus, o padidėjimas – įskaičiuotas į darbuotojų darbo užmokesčio koeficientą.

„Džiaugiuosi, kad mums pavyko konstruktyviai sutarti visiems itin svarbiu klausimu. Mūsų pasirinktas atlyginimų didinimo variantas  atitinka Sveikatos apsaugos ministro įsakyme  pateiktas rekomendacijas – darbo užmokesčio didinimui panaudojame visas šiam tikslui skirtas lėšas, prioritetą teikiame mažiausiai uždirbantiems ir algų padidėjimą įskaičiuojame į darbuotojų darbo užmokesčio koeficientą“, - teigė laikinasis Ligoninės vadovas R. Samuolis.

Bendrosios praktikos slaugytojams ir jiems prilygintiems darbuotojams atlyginimai kyla vidutiniškai 260 eurų (neatskaičius darbdavio ir darbuotojo mokesčių). Vidutiniškai 260 eurų (neatskaičius darbuotojo ir darbdavio mokesčių) darbo užmokestis didėja ir gydytojams.Ligoninėje yra 896 bendrosios praktikos slaugytojų ir jiems prilygintų asmenų etatų ir 395 gydytojų etatai. 

Šiuo metu Ligoninės gydytojų vidutinis atlyginimas siekia 1851 eurą.. (neatskaičius darbuotojo mokesčių) ir yra vienas didžiausių Lietuvoje. Bendrosios praktikos slaugytoju ir jiems prilygintų  sveikatos priežiūros specialistų darbo užmokesčio vidurkis yra 794 eurai (neatskaičius darbuotojo mokesčių).

 

Ligoninės administracijos inf.

 

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.