|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Už akių šviesą ir išbara

2018.03.20

Akis operuojantis chirurgas negali nė milimetru suklysti. Kaip jaunam specialistui įgauti įgūdžių, jei nėra su kuo praktikuotis, o taip norisi į rankas imti skalpelį? Panevėžietis oftalmologas Eugenijus Žvykas buvo atkaklus – ne tik kantriai sekiojo paskui patyrusius kolegas, bet ir rado pritrenkiantį būdą, kaip mokytis susiūti sužeistą akies obuolį. Dabar gabus medikas pacientams jau grąžina regėjimą.

Anksčiau nematė voratinklių

Panevėžio ligoninės Akių ligų skyriuje dirbantis jaunas oftalmologas Eugenijus Žvykas jau ne vienam pacientui sugrąžino akių šviesą.

Pacientų reakcija po operacijų jau ne kartą privertė 29 metų gydytoją nusikvatoti.

„Daktare, tikrai nemaniau, kad esu tokia sena!“ – taip rėžė prieš kelerius metus apakusi, o po kataraktos operacijos vėl praregėjusi viena pacientė. Mat pamatė save jau pasenėjusią.

„Nežinojau, kad mano vyras toks nebegražus ir kad pati turiu šitiek raukšlių!“ – aimanavo kita.

„Jūs kaltas, kad mano namai tokie netvarkingi, anksčiau nemačiau voratinklių“, – linksmai priekaištus jaunajam chirurgui liejo dar viena ligonė.

Tokie pabarimai E.Žvykui malonūs. Akimirkos, kai regos netekęs ligonis nuėmus tvarsčius staiga vėl išvysta artimųjų veidus ir vėl mato visą jį supantį pasaulį, gydytojui yra neįkainojamos. Tada jis jaučiasi dirbąs prasmingą darbą.

Visą Gailutės Kudirkienės straipsnį apie gydytoją ofalmologą gali skaityti internetiniame naujienų puslapyje www.panskliautas.lt, paspaudę šią nuorodąhttp://panskliautas.lt/uz-akiu-sviesa-ir-isbara

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.