|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Dalyvaujame projektinėje veikloje

2015.10.05

Pasibaigus projektui „Visuomenės sveikatos priežiūros kokybės gerinimas, diegiant visuomenės sveikatos technologijų vertinimo sistemą ir nepageidaujamų įvykių registravimo sistemą“, š. m. rugsėjo 29 d. Vilniuje įvyko Higienos instituto organizuotas aptarimas. Konferencijos tikslas - parengto nepageidaujamų įvykių (toliau - NĮ) stebėsenos modelio, jo išbandymo ir pasiūlymų dėl NĮ registracijos, stebėsenos ir prevencijos sistemos plėtojimo pristatymas ir aptarimas. Aptarti strateginiai pokyčiai formuojant ir tobulinant pacientų saugos kultūrą asmens sveikatos priežiūros įstaigose, Europos šalių patirtis NĮ sistemoje. Pasidalinta patirtimi Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje, registruojant NĮ nusistovėjusia praktika ir prevencijos galimybes. Ligoninės, dalyvavusios pilotiniame tyrime, tame tarpe ir VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė, apdovanotos padėkos statulėlėmis. Išdalinta parengta metodinė medžiaga asmens sveikatos priežiūros įstaigų administratoriams ir specialistams apie projekto metu sukurtą NĮ registravimo ir analizės modelį, rekomenduojamas priemones, pristatoma šiuolaikinė pacientų saugos kultūros samprata, pacientų saugos koncepcija ir jos teisinis reglamentavimas.

Pilotinis projektas pasibaigė, tikimės, kad SAM patvirtins naujesnį NĮ stebėsenos modelį. Sveikatos priežiūros įstaigoms tai naudinga, pažangu, veiksminga.

                                                                                                                                                                                                                                                                          Slaugos administratorė Jolanta Gertienė

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.