|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

LSMU karjeros dienos

2014.05.08

Gegužės 5-9 dienomis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto organizacijos antrą kartą organizavo renginį „Universiteto savaitė“. Juo buvo siekiama paminėti Sveikatingumo metus bei šviesti visuomenę sveikatos temomis. Savaitės metu vyko įvairūs su sveikata ir jos puoselėjimu susiję renginiai, skirti ne tik Universiteto, bet ir visai Kauno bendruomenei bei miesto svečiams. Vienas iš renginių - „LSMU Karjeros dienos 2014“ - tai dešimtus metus iš eilės organizuojamas renginys, sulaukiantis vis daugiau dalyvių ir dėmesio iš akademinės bendruomenės. Projekto praktinė nauda yra visapusiška: įmonės gali rasti perspektyvių specialistų, pristatyti įmonę studentams, akademinei bendruomenei, formuoti įmonės, ne tik patrauklaus darbdavio, bet ir kaip potencialaus būsimo partnerio, teigiamą įvaizdį. Studentai turėjo galimybę tiesiogiai bendrauti su darbdaviais laisvesnėje aplinkoje, užduoti jiems aktualius klausimus, pasikeisti reikaligais kontaktais, gauti naudingos informacijos.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligonimės kolektyvą šiais metais vykusiose Karjeros dienose atstovavo direktoriaus patarėjas R. Totoris, Infekcinių ligų klinikos vedėjas E. Preidis, Slaugos administratorė J. Gertienė, Personalo skyriaus vedėja S. Griškaitytė, ryšių su visuomene specialistas V. Riaubiškis. Turėjome paruošę įvairios padalomosios medžiagos apie mūsų ligoninę ir jos filialą - Likėnų reabilitacijos ligoninę, kurią dalinome mūsų gydymo įstaiga besidomintiems studentams bei kolegoms iš kitų šalies gydymo įstaigų. Karjeros dienų dalyviai ir svečiai galėjo apžiūrėti skoningai bei informatyviai paruoštą stendinę medžiagą, atspindinčią mūsų ligoninės gyvenimą. Šiuo aspektu, beje, sulaukėme nemažai teigiamų šio renginio dalyvių atsiliepimų.

 

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.