|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Laikinasis ligoninės vadovas pristatė įstaigos veiklos prioritetus

2017.12.13

Šią savaitę vykusiame VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės padalinių vadovų pasitarime laikinai direktoriaus pareigas einantis Chirurgijos klinikos vedėjas Remigijus Samuolis darbuotojams pristatė pagrindinius įstaigos veiklos prioritetus, įvardijo esmines problemas ir pasiūlė jų sprendimo būdus.

R. Samuolis pažymėjo, kad įstaiga šiuo metu susiduria su iššūkiais, kurių įvardijimas ir neatidėliotinas sprendimų priėmimas keičiant situaciją yra būtinas. „Turime susitelkti ir imtis darbo, kad pagerėtų ligoninės finansinė situacija, kad būtų atkurtas visuomenės ir institucijų pasitikėjimas įstaigos vadovybe, kad ligoninės veikla taptų skaidresnė, o priimami sprendimai nekeltų klausimų nei dėl teisėtumo, nei dėl teisingumo“, - sakė laikinasis vadovas.

Pasitarime buvo diskutuota apie galimybes įstaigai uždirbti papildomų pajamų ilgalaikėje perspektyvoje ir priemones, padėsiančias užtikrinti racionalų lėšų panaudojimą. R. Samuolis akcentavo, kad būtina profesionaliai bei atsakingai įvertinti kiekvieno pirkinio ar paslaugos įsigijimo poreikį, atsakingai naudoti darbo užmokesčio fondo lėšas.

„Turime būti garsūs ne korupcinių apraiškų gausa, o savo profesionaliais specialistais, jų atliekamais darbais, socialiai atsakingu požiūriu į darbuotojus, atviri inovacijoms. Eisime evoliucijos keliu. Visi dirbsime, kad pasiektume laukiamų rezultatų“, - pabrėžė laikinasis ligoninės vadovas.

Pasitarime buvo aptarti ir administracijos darbo organizavimo klausimai. R. Samuolis pasiūlė pasitarimus, kuriuose būtų aptariama įstaigos padalinių veikla, rengti kas savaitę. Laikinasis vadovas pasidžiaugė, kad ligoninė tampa vis atviresnė besidomintiems jos veikla, jos teikiamomis paslaugomis. Nuo šiol daugiau apie ligoninę, čia dirbančius medikus, jų teikiamas paslaugas galima sužinoti ne tik internetiniame ligoninės puslapyje, bet ir socialiniame tinkle „Facebook“.

R. Samuolis laikinai eiti VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pareigas Sveikatos apsaugos ministro įsakymu paskirtas nuo šių metų gruodžio 1 - osios dienos. Jis įstaigai vadovaus iki įsigalios Kauno apygardos teismo nutartis dėl ligoninės direktoriaus Ivano Dorašo nušalinimo nuo darbo.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.