x

Fizioterapija

Fizioterapinis gydymas

Jau nuo seno gydymui naudoti natūralūs fiziniai veiksniai šiandien papildyti modernia fizioterapijos aparatūra. Ši dviejų komponentų sąjunga – inovatyvios įrangos ir fizinių veiksnių – šiandien vertinama ir plačiai naudojama medicinoje.

Fizioterapija dar įvardijama kaip vienas svarbiausių pagalbinių gydymo metodų sergantiems įvairiomis, o ypač lėtinėmis, ligomis. Šis metodas – svarbi kompleksinės terapijos ir medicininės reabilitacijos sudėtinė dalis, kuri sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų, greičiau atstato darbingumą ir pagerina gyvenimo kokybę.

Naudojami fizioterapijos metodai leidžia greičiau sumažinti uždegimą, ūminį ir lėtinį skausmą, sustiprinti nusilpusius bei atpalaiduoti spazmuotus raumenis, pagerinti sąnarių veiklą, greitina žaizdų, opų gijimą, širdies, kraujagyslių, virškinamojo trakto, kvėpavimo, kitų sistemų veiklą.
 
Šis gydymo būdas pranašus tuo, kad žmogaus organizmą visuomet veikia atpalaiduojamai, raminamai ir neturi jokio šalutinio neigiamo poveikio vidaus organams.
 
 
Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-13 13:48