SAVANORIŲ GRUPĖ BAIGĖ DARBĄ RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE

2020 09 03

Savanorystė – tai savo noru pasirinkta veikla, už kurią paprastai negaunamas finansinis atlygis ir kuri yra naudinga visuomenei. Savanoriauti Lietuvoje gali visi asmenys nuo 14 metų bet kurioje nepelno siekiančioje organizacijoje. Kiekviena organizacija nustato savanorių poreikį, kartu yra derinami abiejų pusių lūkesčiai, užduotys, veiklų apimtys, tvarkaraščiai, abiejų pusių komunikacijos galimybės.

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė 2019 m. yra gavusi licenciją, kuri leidžia mūsų ligoninei priimti savanorius įvairiam terminui ir, pasibaigus savanoriavimo laikui, išduoti savanoriams pažymėjimus, kurie galioja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Rugsėjo 3 d. ligoninės konferencijų salėje vyko jaudinantis renginys – buvo atsisveikinama su 18 savanorių grupe iš Panevėžio ir Vilniaus kolegijų, kurie Respublikinėje Panevėžio ligoninėje savanoriavo 3 mėnesius – nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Šie savanoriai dirbo ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriuje – jiems buvo patikėtos pacientų, atvykstančių į ligoninę, sutikimo, apklausų, rūšiavimo, įvairiausios informacijos suteikimo užduotys.

Susitikime dalyvavęs Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams dr. Mindaugas Vaitkus nuoširdžiai dėkojo savanoriams už jų nuoširdų, pareigingai ir paslaugiai atliktą darbą, už jų svarią pagalbą Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus darbuotojams, palinkėjo visiems sėkmės moksle ir tolimesnėje veikloje.

Savanoriams nuoširdžiai ir jautriai dėkojo Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus vedėja Jolanta Vokietienė, skyriaus vyr. slaugytoja Regina Žuromskienė, ligoninės slaugos administratorė Jolanta Gertienė. Atsidėkodami ligoninės administracijos atstovai įteikė savanoriams Savanoriškos veiklos pažymėjimus, molinius angeliukus, kurie jau tapo ligoninės simboliu ir ... didžiulį tortą.

„Visų savanorių vardu noriu padėkoti ligoninės administracijai, visam kolektyvui už jaukią atmosferą, kurią jautėme visos savanorystės metu, už pagalbą, patarimus, pamokymus, už puikų bendravimą ir bendradarbiavimą. Tikiu, kad dalis jaunų žmonių, kurie atliko savanorystės darbus, ateityje susies savo gyvenimą su medicina ir grįš dirbti į gydymo įstaigas. Savanorystė mums buvo naujas, niekada nepatirtas iššūkis, kurio metu susipažinome su naujomis galimybėmis, kaip padėti žmonėms ir būti naudingais visuomenei. Ačiū Jums“, - dėkojo savanoris Linas Karaliūnas.

Nuoširdžiai dėkojame visiems savanoriams, dirbusiems mūsų ligoninėje ir labai svariai prisidėjusiems prie sklandaus gydymo įstaigos darbo. Linkime visiems sveikatos, sėkmės moksluose ir asmeniniame gyvenime. Tuo pačiu kreipiamės į kitus jaunus žmones – jei jus sudomino savanorystė ir norėtumėte padirbėti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje – kviečiame, kreipkitės, laukiame Jūsų!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 13:21