Tėvo dienos iškilmingas paminėjimas, skirtas prostatos vėžio prevencijai

2024 05 31

Š.m. gegužės 31 d. 12.00 val. maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginys skirtas priminti visuomenei, kad kasmet vėžys pažeidžia daugiau kaip 2000 Lietuvos vyrų.
Liga sunki ir pavojinga, bet tinkamai gydomas žmogus gali gyventi ilgai. Kiekvienam vyresniam vyrui labai svarbu periodiškai tikrintis – vėžys turi būti nustatytas kuo anksčiau, o nustačius – gydomas šiuolaikiniais metodais.

Renginio programa:
-          Sveikinimo žodis: VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.
                                Panevėžio rajono savivaldybės meras Antanas Pocius.
-          Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidento, Europos UOMO valdybos nario Pauliaus Rakščio pranešimas.
-          Urologijos skyriaus gydytojo urologo pranešimas.
-          Vyrų, sergančių, sirgusių prostatos vėžiu pasidalinimai savo patirtimi: Vitalijus Satkevičius,  Audrius Skačkauskas.
-          Atlikėjo Modesto Pariaukos koncertas.
Renginio atidarymui pasibaigus vyks spaudos konferencija, kurioje dalyvaus žiniasklaidos atstovai ir svečiai.

Renginį organizuoja: Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija, VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė.
Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-24 14:45