Renginiai

Seminaras „Tarpdisciplininė vaikų raidos sutrikimų diagnostika ir reabilitacija“

2020 03 12

Maloniai kviečiame užsiregistruoti ir sudalyvauti  kvalifikacijos tobulinimo seminare ,,Tarpdisciplininė vaikų raidos sutrikimų diagnostika ir reabilitacija“.

 

Seminaras skirtas vaikų ligų gydytojams-socialiniams pediatrams, vaikų neurologams-socialiniams pediatrams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams-socialiniams pediatrams, medicinos psichologams, logoterapeutams, kineziterapeutams, socialiniams darbuotojams, slaugytojams, ergoterapeutams, specialiesiems pedagogams.

 

Į seminarą kviečiame registruotis tik komandomis po 3-4 asmenis.
(Jeigu jūsų įstaigos darbuotojai jau dalyvavote mūsų seminare kuris vyko 02.28 d., šiame seminare dalyvauti negalite. T.y. Iš tos pačios įstaigos specialistai  negali registruotis į kitą to paties seminaro grupę)

 

Seminaras įvyks 2020 m. BALANDŽIO 30 d. Green hotel viešbutyje, Pilaitės pr. 20, Vilnius, Baltojoje salėje (pagrindinis viešbučio pastatas).

 

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras yra nemokamas, apmokamas projekto “Vaikų ir paauglių psichikos ir raidos sutrikimų prevencija ir pagalba šeimai“ finansuojamo Europos socialinio fondo lėšomis.

 

Prašome registruotis čiaDalyvių skaičius labai ribotas. Registruotis į seminarą galima iki balandžio 20 d. 12 val. 

 

Registracija patvirtinama per 2 d.d.

 

Renginio programą rasite čia

Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-12 11:15