Renginiai Likėnų reabilitacijos ligoninės filiale

2019 09 12

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės filialas Likėnų reabilitacijos ligoninė tęsia projektą „Menas gydo“ ir kviečia ligoninės pacientus dalyvauti įvairiuose renginiuose, parodose, koncertuose, knygų pristatymuose, skatina pačius kurti, kol vyksta gydimo procesas, sveikti ir stiprėti ne tik kūnu , bet ir emociškai, juk gera nuotaika padeda greičiau įveikti ligą. Rugsėjo 12 d. Likėnų mineralinio vandens biuvetėje vyko muzikinis vakaras „Dovanoju svajonę“, koncertavo Biržų kultūros centro Papilio skyriaus moterų kvartetas „Rovėjūnės“, vadovė Vigilija Macienė.  Kvartetas dovanojo ligoninės pacientams ir visiems biuvetės lankytojams nuostabias dainas, ansamblio moterys yra respublikinių konkursų laureatės. Pacientės iš Panevėžio Danutės žodžiais, tai buvo atgaiva sielai, nors Danutė sveiksta po sunkios operacijos, yra ribotas judėjimas, bet labai džiaugėsi galėdama pabūti nuostabioje aplinkoje, paklausyti profesionaliai atliekamų dainų, mat pati mėgsta dainuoti, yra vieno  kolektyvo dainininkė. Žiūrovai skirstėsi su ašaromis akyse, koncertas buvo be galo jautrus, daugeliui grąžinęs viltį.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-09-19 10:34