Konferencija „RETOS LIGOS KASDIENINĖJE GYDYTOJO PRAKTIKOJE“

2020 02 06

Konferencijos programa

Konferencija skirta medicinos gydytojams, šeimos gydytojams, gydytojams neurologams, gydytojams vaikų neurologams, gydytojams neurochirurgams, vidaus ligų gydytojams, vaikų ligų gydytojams, gydytojams genetikams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, darbo medicinos gydytojams, gydytojams gastroenterologams, gydytojams dietologams, gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, laboratorinės medicinos gydytojams, skubiosios medicinos gydytojams, gydytojams klinikiniams farmakologams, medicinos genetikams, medicinos biologams, medicinos psichologams, logoterapeutams, kineziterapeutams, ergoterapeutams, socialiniams darbuotojams.

Kartu su konferencija vyks Hantingtono liga sergančių pacientų ir (ar) jų šeimos narių mokykla. Mokykloje bus organizuojami specializuoti teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.

Dalyvių registracija vyks vietoje (prie posėdžių salės) nuo 9.30 iki 10.00 val. Konferencijos dalyviams bus išduodami 7 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Organizatoriai

Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-07 08:59