Konferencija „2021 metų klinikinių sindromų diagnostikos ir gydymo problemos“

2021 09 09

Lietuvos gydytojo žurnalas  ir Klinikinės medicinos ir farmacijos draugija, kviečia Jusų ligoninės gydytojus ir slaugytojus kviečia į rugsėjo 16 dieną, organizuojamą konferenciją.

Pranešėjai šioje konferencijoje kalbės apie opiausias 2021 metų klinikinių sindromų diagnostikos ir gydymo problemas.

Jūs esate ta jėga, kurios dėka laikosi mūsų medicinos sistema. Jūsų rankose pacientų sveikata ir gyvybė. Norime, kad mūsų lektorių perduotos žinios, palengvintų Jūsų sunkų darbą.

Konferencija yra nemokama. Būtų labai malonu jei rastumėte laiko dalyvauti.

Visiems konferencijos dalyviams bus užskaitomos 4 kvalifikacijos kėlimo valandos, o taip pat lauks edukacinė dovana - mūsų žurnalas Ekspertų rekomendacijos, 2021 m.

Rugsėjo 9 dieną su šia programa organizavome konferenciją Klaipėdoje. Gydytojų kolegų diskusija prie kavos puodelio, su pranešėjais, užsitęsė net kelias valandas. Dalyviai liko labai patenkinti, tad labai Jūsų lauktume.

Registracijos nuoroda ir programa pateikta ČIA

Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-09 14:47