Renginiai

Jungtinė vidaus ligų ir geriatrijos konferencija “Tarpdisciplininis gydytojo specialisto ir šeimos gydytojo bendradarbiavimas siekiant užtikrinti paciento gerovę gydyme ir slaugoje”

2020 10 09

PROGRAMA

Kombinuota konferencija nuotolinio tiesioginės transliacijos prisijungimo (bus transliuojama iš salės erdvės) būdu ir dalyvaujant konferencijų salės erdvėje (dalyvių skaičius salės erdvėje ribojamas).

 

10.00–10.50 Dalyvių registracija dalyvaujantiems salės erdvėje
10.20–10.50 Nuotolinės transliacijos prisijungimas
 Programa pridedama prisegtuke

 

 Svarbi informacija DALYVAUJANTIESIEMS SALĖS ERDVĖJE
 
registracija į konferenciją Šiauliuose 2020 10 20, dalyvaujančio asmens vardas, pavardė, darbovietės pavadinimas, pareigos, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas.
  • Registracija priimama iki spalio 19 d. 14.00 val. Dalyvių skaičius ribotas.
  • Dalyvaujantiesiems salės erdvėje kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išduodami po renginio.
  • Dalyvaujant konferencijoje salės erdvėje bus privaloma laikytis galiojančių LR Vyriausybės reikalavimų renginių organizavimui uždarose erdvėse.
  • Nebelikus vietų, registracija gali būti stabdoma anksčiau laiko.

 

Svarbi informacija NUOTOLINĖS TRANSLIACIJOS DALYVIAMS

 

Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma internetinėje svetainėje http://pazangimed.lt/renginiai/, nurodant dalyvaujančio asmens vardą, pavardę, darbovietės pavadinimą, pareigas, telefono numerį ir tikslų elektroninio pašto adresą.
  • Išankstinė registracija vykdoma iki spalio 19 d. 14.00 val.
  • Tik iš anksto užsiregistravusiems ir sumokėjusiems dalyvio mokestį bus suteiktas prisijungimas prie kombinuotos nuotolinės konferencijos transliacijos.
  • Nuotolinės transliacijos prisijungimas bus atsiunčiamas Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu.
  • Kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išduodami tik išankstinės registracijos būdu užsiregistravusiems ir konferencijos dieną prisijungusiems su gautu el. paštu prisijungimo kodu dalyviams.
  • Kvalifikacijos pažymėjimai bus išsiųsti pasibaigus renginiui per 30 kalendorinių dienų.

 

Konferencijos metu bus išduodami 7 valandų kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai, suderinti su Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centru.

 

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams ir bendrosios praktikos slaugytojams, psichologams, socialiniams darbuotojams.

 

Renginys mokamas. Dalyvio mokestis 10 Eur. Už mokestį suteikiama:

kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai, suderinti su Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centru, prisijungimas prie nuotolinės tiesioginės konferencijos transliacijos.

Dalyvio mokestį prašome pervesti iki spalio 19 d. 14.00 val. į Pažangiosios medicinos draugijos sąskaitą LT987300010151412188, „Swedbank“ AB, banko kodas 73000, mokėjimo paskirtyje nurodydami: dalyvio vardas, pavardė, mokestis už konferenciją Šiauliuose 2020 10 20.

 

Kontaktai pasiteirauti: el. p. informacines.sist@gmail.com, tel.: 8 607 626 79

Norėdami padidinti nuotrauką spauskite ČIA

Paskutinį kartą redaguota: 2020-10-09 11:59