Renginiai

JGA organizuojamas sveikatos priežiūros atstovų forumas TransForm

2020 02 27

Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) organizuojamas sveikatos priežiūros atstovų forumas TransForm grįžta jau šeštąjį kartą!

 

Ar žinote, kaip veikia PSDF? Kodėl kai kurių tyrimų kainas žinome geriau nei jų indikacijas? Kodėl pagal vidutinį gydytojų skaičių bei stacionaro lovų kiekį lenkiame ES vidurkius, tačiau viena pagrindinių šalies sveikatos sektoriaus problemų yra didžiulės pacientų eilės? 

 

Atsakymai į šiuos klausimus nuskambės po mažiau nei dviejų mėnesiu - šių metų TransForm diskutuosime sveikatos apsaugos sektoriaus finansavimo klausimais. Tam, kad galėtume keisti sistemą, pirmiausiai turime ją suprasti. Kartu su ekonomistais, Valstybinės ligonių kasos (VLK), Valstybės kontrolės atstovais ir kitais šios srities ekspertais aiškinsimės, kaip veikia Lietuvos sveikatos apsaugos finansavimas, kodėl gautos lėšos nepanaudojamos efektyviai ir kokie sprendimai leistų mums, gydytojams, dažniau galvoti apie pacientą, o ne apie pinigus. 

 

Forumo dalyvių laukia pranešimai, diskusijos, asmeninio tobulėjimo ir kūrybinės dirbtuvės, laikas bendruomeniškumui. Susitikime jau balandžio 17-19 dienomis Birštono Eglės sanatorijoje!

 

Daugiau informacijos apie renginį rasite JGA Facebook paskyroje ir interneto svetainėje.

 

Bilietus galite įsigyti čia.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-27 08:57