Pacientų edukacija

Erkės – būkite budrūs ir saugūs gamtoje

2024 06 25

Ar žinojote, jog erkės įkandimas gali sukelti rimtas ligas, tokias kaip Laimo liga ar erkės sukeliamas encefalitas? Šios ligos gali turėti ilgalaikių pasekmių, todėl svarbu laiku kreiptis pagalbos.
 
Jei jums įkando erkė nedelsdami kreipkitės į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikos specialistus. Mūsų patyrusi komanda atliks visas reikalingas tyrimus ir parinks individualų gydymą.
 
VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje Infekcinių ligų klinikoje:
- Modernūs diagnostikos ir gydymo metodai. Naudojame naujausias technologijas, kad tiksliai diagnozuotume ir gydytume erkės sukeliamas ligas.
- Patyrusi gydytojų komanda. Mūsų gydytojai turi ilgametę patirtį gydant erkės sukeliamas ligas ir nuolat tobulina savo žinias.
- Kokybiška priežiūra. Siūlome aukščiausio lygio priežiūrą ir rūpestingą aplinką.
 
Rekomenduojame nepamiršti nuolat saugoti save nuo erkių įkandimų naudojant repelentus ir tinkamus drabužius. Reguliariai apžiūrėti save ir savo artimuosius, ar nėra erkių. Jei pastebimas erkės įkandimas, pasižymėti erkės įkandimo datą ir vietą. Ši informacija bus naudinga diagnozei ir gydymui.
 
Laiku kreipdamiesi pagalbos į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikos specialistus, galite užtikrinti savo sveikatą ir gerovę.

Būkite sveiki!

 

 

Paskutinį kartą redaguota: 2024-06-25 08:07