VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS VIEŠAS PAREIŠKIMAS

2020 03 24

Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija viešai ir atsakingai pareiškia, kad kovo mėn. 24 d. žiniasklaidos pranešimuose pasirodžiusi informacija, neva tarp pastarąją dieną užsikrėtusių koronavirusu COVID – 19 asmenų yra vienas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dirbantis medikas, yra gandas, visiškai neatitinkantis tikrovės. Ligoninės administracija tai kategoriškai paneigia.

Informuojame Jus, kad 51 ligoninės darbuotojas, kuriems atliktų testų rezultatai buvo neigiami, atlikus antrąjį testavimą, kuris bus pradėtas kovo mėn. 26 d., esant šio testo neigiamiems rezultatams ir išbuvus 14 privalomų karantino dienų, bus gražinti į darbą.

Sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės informaciją – ji savalaikė, objektyvi ir išsamiai atspindinti esamą situaciją mūsų ligoninėje.

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:37