VŠĮ RESPUBLIKINĖ PANEVĖŽIO LIGONINĖ – AKREDITUOTA SAVANORIUS PRIIMANTI ĮSTAIGA

2019 11 27

Norime pasidžiaugti, kad VšĮ „Respublikinė Panevėžio ligoninė“ tapo akredituota savanorius priimančia įstaiga, ir jai suteikta PO akreditacija.
Galėsime vykdyti Jaunimo savanorišką tarnybą, ir išduoti JST pažymėjimus!
Registruotis savanoriškai veiklai VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gali ne jaunesni nei 16 metų asmenys, norintys įgyti naujų žinių, naujos patirties, mėgstantys bendrauti, galintys skirti savo laisvą laiką ir negauti už tai piniginio atlygio. Kviečiame visus galinčius praturtinti sergančiųjų buvimo laiką ligoninėje, pažvelgti į medikų darbą iš arti, tapti visa to dalimi.
Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje.
JST programa - tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą - dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba užtikrina galimybę įgyti 0,25 stojamojo balo.
Kviečiame visus Panevežio apskrities savanorius, sulaukusius 16-kos metų, norinčius padėti ir prisidėti savo gerumu, žodžiais, ir norinčius ištiesti pagalbos ranką užsiregistruoti į savanorių duomenų bazę: https://jst.jrd.lt/newCandidate (šiuo metu registracija jau uždaryta, tačiau bus papildoma registracija gruodžio 1- 15 d., sekite naujienas jrd.lt ).
Nepraleiskite registracijos!!!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info