VISŲ UROLOGIJOS SKYRIAUS PACIENTŲ IR DARBUOTOJŲ PIRMOJO TESTO REZULTATAI – NEIGIAMI

2020 04 08

Respublikinė Panevėžio ligoninė yra informavusi visuomenę apie tai, kad balandžio 5 d. buvo nustatytas pirmas mūsų ligoninėje Urologijos skyriuje dirbančio darbuotojo koronavirusinis susirgimas. Nedelsiant keturiems tuo metu skyriuje besigydantiems pacientams ir 23 skyriaus darbuotojams buvo atliktas testavimas koronavirusiniam susirgimui nustatyti, pacientai buvo saugiai izoliuoti, skyriaus darbuotojai -  karantinuoti, o Urologijos skyriaus patalpos buvo išdezinfekuotos, laikantis visų būtinų dezinfekcijos reikalavimų.

Nuo balandžio mėn. 6 d. ligoninės administracija pradėjo gauti šių asmenų pirmojo testo atsakymus. Šiandien, balandžio mėn. 8 d., gavome paskutinius Urologijos skyriaus pacientams ir ligoninės personalui atlikto pirmojo testavimo rezultatus. Pranešame džiugią naujieną – visų pacientų ir ligoninės darbuotojų pirmojo testavimo rezultatai yra neigiami. Tuo visi labai džiaugiamės.

Pakartotinį Urologijos skyriuje buvusių pacientų ir šiame skyriuje dirbusių ligoninės darbuotojų testavimą numatoma pradėti sekmadienį, balandžio 12 dieną.

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:44