VIEŠOS VšĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS ADMINISTRACIJOS KONSULTACIJOS SU LIGONINĖJE VEIKIANČIŲ PROFESINIŲ SĄJUNGŲ ATSTOVAIS 2020 M. VEIKLOS KLAUSIMAIS

2020 01 17

Sausio mėn 17 d. ligoninės direktoriaus Arvydo Skorupsko iniciatyva vyko viešos ligoninės administracijos konsultacijos su ligoninėje veikiančių profesinių sąjungų atstovais įvairiais 2020 m. ligoninės veiklos klausimais.

Veiklos planą 2020 – iems metams susirinkusiems pristatė ligoninės direktorius. Jis pažymėjo, kad 2019 m. ligoninė baigė be įsiskolinimų ir vienas svarbiausių šių finansinių metų uždavinių – išlaikyti praėjusių metų teikiamų paslaugų lygį. „ Šiuo metu esame tokioje situacijoje, kuomet jau galime galvoti ir apie investicijas, tačiau jos neturi būti skubotos, nesavalaikės ir gerai apgalvotos“, - pasakojo direktorius. – „Prioritetiniai viešieji pirkimai bus vykdomi, o visi kiti – pagal galimybes“.

Vyks ir numatyti organizaciniai pasikeitimai. Administracijoje ir Ūkio skyriuje tokie pasikeitimai jau įvyko (buvo sumažinta 10 etatų, pertvarkyta organizacinė struktūra). Šiais metais tokie ir panašūs pasikeitimai bus vykdomi ir kituose padaliniuose.

Vasario mėn. planuojame Vaiko raidos centro atidarymą. Planuojamos kai kurios pertvarkos Neurologijos bei Kardiologijos skyriuose, numatomos renovacijos skyriuose, liftų tarnyboje.

Jeigu pavyks išlaikyti esamą darbo ritmą ir teikiamų paslaugų lygį, apie rugsėjo mėn. planuojamas ligoninės darbuotojų atlyginimų pakėlimo klausimo teigiamas sprendimas.

2019 m. ligoninėje gydytojų tarpe buvo vykdoma apklausa – tyrimas dėl gydytojų „perdegimo“, mobingo. Konstatuota, kad gydytojai labiausiai kenčia nuo mobingo, kuris juntamas iš pacientų pusės. Šiais metais analogiškas apklausas organizuosime ir bendrosios praktikos slaugytojų tarpe. Taip pat su Panevėžio Visuomenės sveikatos biuru ir Darbo inspekcija yra sutarta, kad 2020 – aisiais metais vyks išplėstiniai mokymai ligoninės darbuotojams darbuotojų „perdegimo“ ir mobingo klausimais.

Ligoninės administracija inicijavo, kad šiais metais būtų įsteigtas apdovanojimas, turintis savo numerį ir reikiamą sertifikatą ligoninės darbuotojams, kurie ligoninėje išdirbo 50 metų, bei darbuotojams už ypatingus pasiekimus ligoninės labui. Taip pat buvo išsakyta idėja ligoninės kiemelyje įsteigti „Šlovės galeriją“ – labiausiai Panevėžio medicinai nusipelniusių medikų bareljefų alėją. Šių bareljefų sukūrimo ir pastatymo išlaidas siūloma padengti  ligoninės darbuotojų ir visų šiai idėjai pritariančių asmenų paaukotomis lėšomis.

Susitikimo pabaigoje direktorius A. Skorupskas atsakė į susirinkusių klausimus, prašė, kad profsąjungų atstovai nedelsiant informuotų ligoninės administraciją, jei yra nevykdomi ar vilkinami susitarimai tarp ligoninės administracijos ir profesinių sąjungų. Vyko pozityvus pasikeitimas nuomonėmis, diskusija.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-20 16:44