ŠVENTINIAI SVEIKINIMAI RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS DARBUOTOJAMS

2021 12 23

Gruodžio 22 ir 23 dienomis Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija sveikino ligoninės klinikų, skyrių ir padalinių darbuotojus artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2022 – ųjų metų proga. Deja, tačiau šventinį laiką ligoninės direktoriui Arvydui Skorupskui teko sutikti būnant laikinoje saviizoliacijoje. Ligoninės darbuotojus artėjančių švenčių proga jis pasveikino nuotoliniu video sveikinimu: „Šie metai ligoninės kolektyvui, kaip ir visiems Lietuvos žmonėms, buvo sunkūs dėl didėjančių plintančios COVID – 19 ligos mastų, su šia pandemija susijusiais apribojimais ir mūsų asmeninio ir visuomeninio gyvenimo suvaržymais, tačiau šventes mūsų darbuotojai pasitinka pakilia nuotaika. Džiugu Jus informuoti, kad 2021 – aisiais metais mūsų gydymo įstaiga pasiekė gerų rezultatų – esame geriausių šalies gydymo įstaigų tarpe ir esame gerai vertinami tiek Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojų, tiek savo kolegų iš kitų gydymo įstaigų, tiek mūsų pacientų. Noriu nuoširdžiai visiems padėkoti už Jūsų pastangas, už gerą, profesionalų darbą, už nuolatinį rūpestį mūsų ligonine ir jos vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje. Linkiu Jums, Jūsų šeimoms sveikatos, stiprybės, ramybės ir visokeriopos sėkmės asmeniniame gyvenime ir darbe, linkiu artumo namuose, gausaus Šv. Kūčių ir Šv. Kalėdų stalo ir išlikti tvariems kasdieniniuose savo pasirinkimuose. Būkite sveiki ir laimingi!“

Artėjančių švenčių proga direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Mindaugas Čipinys sveikino ligoninės darbuotojus, o klinikų, skyrių vedėjams, vyr. slaugytojoms ligoninės administracijos vardu dovanojo gaminius iš šamotinio molio. Visų skyrių darbuotojams buvo įteikti kūčiukai, saldainių rinkiniai  ir kalėdiniai pyragai.

Šiais metais ligoninėje vyko geriausių 2021 – ųjų metų ligoninės darbuotojų rinkimai. Suskaičiavus balsavimo biuletenius paaiškėjo nugalėtojai, kuriuos paskelbė ir apdovanojo M. Čipinys. Tad, geriausio ligoninės gydytojo nominacijoje pirmąją vietą užėmė gydytojas kardiologas Karolis Bumblauskas. Geriausia ligoninės slaugytoja išrinkta Psichiatrijos skyriaus vyr. slaugytoja Vilma Lukminienė. Geriausiu ligoninės darbuotoju (ne medikų tarpe) pripažinta Medicinos statistikos skyriaus vedėja Dalia Juškaitė. Geriausiu Respublikinės Panevėžio ligoninės jaunuoju gydytoju pripažintas Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėjas Martynas Banys. Sveikiname!

Mielieji, nuoširdžiai sveikiname Jus artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2022 – ųjų metų proga, linkime Jums sveikatos, kantrybės, meilės, vilties – tai yra tie gerieji sparnai, kurie išneš mus iš visų mus užklupusių negandų!

Būkite sveiki ir laimingi!

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:29