Sveikiname gydytojus – chirurgus: Martyną Jonkų, Irmantą Grubinską ir Paulių Bagurską

2019 08 21

Norime pasveikinti VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojus – chirurgus: Martyną Jonkų, Irmantą Grubinską ir Paulių Bagurską, kurie rugpjūčio 11 – 15 dienomis dalyvavo 48 – ajame Pasauliniame Chirurgijos kongrese, Krokuvoje, Lenkijoje, ir pristatė paruoštą stendinį pranešimą apie retą gigantinės retrorektinės cistos atvejį.

Praėjo labai didelę tarptautinę atranką, iš visos Lietuvos buvo atrinkti tik du dalyviai, galintys pristatyti ir afišuoti stendinį pranešimą.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės tokiais pasiekimais, VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės, Panevėžio miesto ir Lietuvos vardo skleidimą pasaulyje. Linkime ir toliau aktyviai dalyvauti ir garsinti Lietuvos medicinos bendruomenę naujais pasiekimais Pasaulyje!
Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 13:22