Naujienos

Sveikiname gydytoją Nijolę Brazaitienę

2019 08 01

        Ar Jūs nepavargote, Daktare? – vis klausiam.

        Per veidą slenka nuovargio spalva.

        Ir lyg vilties atsakymo mes laukiam,

        Kad Jums neskauda nieko, niekada.

 

Šių metų liepos mėnesį vaikų ligų gydytoja Nijolė Brazaitienė atšventė gražaus jubiliejaus sukaktį ir nusprendė papildyti senjorų gretas – baigti darbus VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje ir išeiti užtarnauto poilsio.

Gydytoja gimė Svėdasuose – miestelyje ežeringame Anykščių rajone. Į šiaurę nuo miestelio telkšo Svėdasas, o pietuose į miestelio ribas įsilieja Alaušas. Šiose vaizdingose vietose prabėgo jos ankstyvoji vaikystė.

Pradžios mokyklą baigė Pasvalyje, o 1967 m. su pagyrimu baigė I – ąją Panevėžio vidurinę mokyklą. Čia būsimoji gydytoja išmoko kūrybiškai ir savarankiškai dirbti. Su savo buvusia mokykla N. Brazaitienė stiprų ryšį išsaugojo ir iki šiol.

Sėkmingai baigusi vidurinę mokyklą ir puoselėdama medikų šeimos tradicijas (mama – farmacininkė, tėtis – medicinos felčeris), ji savo ateitį susiejo su medicina ir įstojo į Kauno medicinos institutą. Šioje aukštojoje mokykloje N. Brazaitienė pasižymėjo kaip stropi, žingeidi, kūrybinga studentė, aktyviai dalyvavusi kultūriniame instituto gyvenime – šoko instituto tautinių šokių ansamblyje.

1973 m. baigė mokslus institute ir su vyru Vidučiu Brazaičiu, taip pat gydytoju, atvyko dirbti į Panevėžį. Pagal paskyrimą N. Brazaitienė įsidarbino Panevėžio A. Domaševičiaus medicinos mokykloje dėstytoja ir pradėjo gydomąjį darbą Panevėžio ligoninės Priėmimo skyriuje pediatro pareigose.

Netrukus šeimoje gimė vaikai: sūnus Andrius, kuris vėliau žengė tėvų pėdomis ir tapo gydytoju ir dukra Agnė, kuri šiuo metu dirba diplomatinėje tarnyboje. Vaikų šeimose auga keturios dukros.

Nuo 1982 m. gydytoja pediatrė Nijolė Brazaitienė dirba Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ligų skyriuje. Per ilgus šiame skyriuje išdirbtus metus gydytojos profesionalumo, rūpestingumo, atsidavimo savo profesijai dėka daugybei mažųjų pacientų buvo išgelbėta sveikata , daugybė besišypsančių žmonių ją žvilgsniais palydi mieste.

„Tai – kompetentinga, atsakinga, pasiaukojanti gydytoja, nuoširdus ir supratingas žmogus, kuris visada išties pagalbos ranką, įsiklausys, patars“, - taip kolegos atsiliepia apie gydytoją Nijolę Brazaitienę.

„Gydytoja Nijole Brazaitiene, dėkojame Jums už ilgametį darbą, mokant jaunuosius kolegas, puoselėjant ilgalaikes medicinos tradicijas Panevėžyje“, - jubiliatę sveikino VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, Vaikų ligų skyriaus darbuotojai, kolegos, pažįstami.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 13:19