Šv. Mišios už velionę Reginą

2021 01 14

„tyliai, kaip žvaigždės, užgęsta žmonės,
dovanoję mums meilę, šviesą, gerumą...“

Mielieji,

užmigus kūnui amžinu miegu, tikėkime, kad Laikas palietė tik kūną, o siela -  nemirtinga, amžina. Nemirtingumo ženklai – tai ir mūsų prisiminimai apie ją. Velionės Reginos nueitas gyvenimo kelias buvo gražus ir prasmingas. Kažkam iš mūsų ji buvo pavyzdžiu ir paguoda, kažkam – mokytoju, patarėju bei ramsčiu, kai jo labiausiai reikėjo. Tikiu, kad ir dabar ji bus visų mūsų užtarėja dangaus aukštybėse, globojančia ir saugančia kiekvieną, laukiantį aukštybės namuose.

Pagerbiant velionę Reginą, kviečiu visus bendrai maldai – penktadienį, sausio 15 d. 12.00 val. Švč. Trejybės bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už velionę Reginą. Šv. Mišios bus transliuojamos Respublikinės Panevėžio ligoninės Facebook paskyroje.

Bendra visų mūsų malda bus nuoširdžiausia padėka velionei Reginai už jos gerumą ir meilę mums.

Su pagarba
Kun. Pavel Andžejevski