ŠV. MIŠIOS IR KALĖDINĖ PADĖKOS POPIETĖ „AČIŪ, KAD ESATE KARTU“ RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE

2019 12 23

„Žiemos delnuos alsuoja Šv. Kalėdos,

Naujieji atšoliuoja jau žvaigždėtuoju taku,

Tegu svajonės pildosi, Likimo Jums žadėtos

Ramybė ir Darna teneaplenkia Jūs namų...“

Eina metai... Vieni kažką nusineša, kiti – duoda. Šv. Kalėdų stebuklas visada padovanoja mums dvasinę harmoniją, dėkingumą už būties džiaugsmą, naujus optimistinius siekius, išsipildančius kasdieninės laimės lūkesčiais ir neblėstančiu noru pažinti, tobulėti.

2019 m. gruodžio mėn. 23 d. VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko kalėdinė padėkos popietė „Ačiū, kad esate su mumis“. Šis renginys prasidėjo Panevėžio vyskupo J.E. Lino Vodopjanovo OFM ir ligoninės administracijos vadovų bendru Vaikų ligų skyriaus mažųjų pacientų ir Onkologijos – chemoterapijos skyriaus ligonių lankymu. Vyskupas sveikino ligonius su artėjančiomis šventėmis, linkėjo sveikatos, ramybės, tikėjimo, Dievo palaimos.

Po to ligoninės koplyčioje Panevėžio vyskupas aukojo Šv. Mišias, meldėsi ir kvietė melstis visus už savo artimuosius, draugus, kolegas, o, ypač, už vargingai gyvenančius žmones, našlaičius bei ligonius.

Pasibaigus Šv. Mišioms, ligoninės Aktų salėje vyko padėkos popietė. Jos metu susirinkusius sveikino ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas. Kalbėjusieji džiaugėsi galimybe šiuo iškiliu metu pabūti kartu su ligoninės kolektyvu, palinkėti visiems ramybės, sveikatos bei puikių ateinančių 2020 – ųjų metų. Miesto meras ir ligoninės direktorius Padėkos raštais apdovanojo  ligoninės darbuotojus, kurie 2019 m. pasiekė puikių darbo rezultatų.

Šią šventę užbaigė Panevėžio muzikos mokyklos styginių kvartetas ir solistai (vadovė Vidmanta Luomanienė, akomponiatorė – Jolanta Sriubiškytė).

Pasibaigus renginiui, jo dalyviai skirstėsi pakilios nuotaikos. Norėjosi nusišypsoti kiekvienam ir visiems, tariant: „Tegu į Jūsų visų kasdieninių darbų verpetą 2020 – ieji metai įlieja tikro džiaugsmo, drąsių idėjų, energijos naujiems darbams, tegu Jus ir Jūsų šeimas  lydi mielos šypsenos, šviesios mintys, jaukūs namai, geri žodžiai ir mylintys žmonės, tegul didelės ir mažos pergalės tampa Jūsų kasdienybe ateinančiais metais“.

P.S. tėvelių ir pacientų sutikimai juos fotografuoti ir nuotraukas viešinti yra gauti.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 15:06