Skelbimas apie turto pardavimo viešąjį aukcioną

2020 10 08

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė (toliau – Ligoninė) skelbia viešą pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti Ligoninės patikėjimo teise valdomo valstybės ilgalaikio ir trumpalaikio turto pardavimo tiesioginį prekių aukcioną (toliau – aukcionas).

Išsami informacija apie parduodamą turtą (pavadinimas, techniniai duomenys, išsamus parduodamo turto sąrašas su pradinėmis pardavimo kainomis ir jų didinimo intervalais ir t.t.) skelbiama įstaigos interneto svetainėje adresu: https://panevezioligonine.lt.

Čia rasite parduodamo turto sąrašą

AUKCIONAS VYKS 2020 m. spalio 19 d. 11:00 val. adresu: Smėlynės g. 25, Panevėžys, posėdžių salėje.

Antrasis aukcionas (neįvykus pirmajam aukcionui arba nepardavus turto), vyks tuo pačiu adresu 2020 m. lapkričio 9 d. 11:00 val. Išsamesnę informaciją apie antrame aukcione parduodamo turto pradinę kainą bus galima rasti interneto svetainėje adresu: www.panevezioligonine.lt. Kitos dalyvavimo aukcione sąlygos lieka nepakitusios.

Parduodamą turtą galima apžiūrėti adresu: Smėlynės g. 25, Panevėžys, VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė, prieš pirmąjį aukcioną 2020 m. spalio 12-15 dienomis, nuo 9:00 iki 11:00 val., prieš antrąjį – 2020 m. lapkričio 2-4 dienomis, nuo 9:00 iki 11:00 val. Būtina iš anksto suderinti apžiūros laiką telefonu: 8 606 06 467, atsakingas asmuo - Rūta Nedzelskienė, ūkvedė (el. paštas: ruta.nedzelskiene@panevezioligonine.lt.); 8 698 40 588, atsakingas asmuo - Irmantas Daraška, Medicininės technikos priežiūros skyrius l. e. skyriaus vedėjos pareigas (el. paštas: irmantas.daraska-anti-bot-bit@panevezioligonine.lt.).

Aukcionas laikomas neįvykusiu, jei jame užsiregistravo mažiau kaip du dalyviai.

Dalyvavimas aukcione nemokamas.

Aukciono dalyviai ir žiūrovai registruojami aukciono dieną nuo 9.00 iki 10.30 val. adresu: Smėlynės g. 25, Panevėžys, posėdžių salėje, pateikus asmens dokumentą (fiziniams asmenims) arba įgaliojimą dalyvauti aukcione (juridiniams asmenims).

Už aukcione įsigytą turtą mokama banko pavedimu į nurodytą įstaigos sąskaitą.

Aukciono laimėtojas turi sumokėti pasiūlytą turto kainą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas ir ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo privalo savo lėšomis pasiimti nupirktą turtą.

Aukciono rengėjas už įsigyto turto kokybę neatsako ir jokių pretenzijų nepriima.

Visi aukciono dalyviai privalo dėvėti apsaugines veido kaukes.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 13:57