SAUSIO 2 – JĄJĄ DIENĄ GIMĖ PIRMASIS 2020 METŲ PANEVĖŽIETIS

2020 01 02

Sakoma, kad Nauji metai – nauji lapai. Laikas bėga greitai, tad tuose naujuose lapuose jau pradėti daryti pirmieji, reikšmingi įrašai.

Kūdikio gimimas – labai svarbus, prasmingas ir džiugus įvykis ne tik jo tėveliams, bet ir miestui, valstybei. Akimirka, kai ką tik gimęs vaikutis pirmą kartą surinka, tėvams – gražiausia gyvenime. Kūdikio gimimas kiekvienus namus pripildo ypatingos auros – gėrio, šilumos, trapumo. Tai momentas, kai visa šeima drauge išgyvena naujos gyvybės įsiliejimo į jų mažą bendruomenę stebuklą.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Ginekologijos – akušerijos klinikoje pirmas 2020 – ųjų metų panevėžietis gimė sausio 2 d. 5 val. 14 min. Berniukas gimė 55 cm. ūgio ir svėrė 3 kg. 950 g.

Pasveikinti pirmojo 2020 – aisiais metais gimusio panevėžiečio į kliniką atvyko Panevėžio vyskupas J.E. Linas Vodopjanovas OFM, Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas. Garbūs svečiai sveikino mamą, naujagimį, kuris viso šio džiugaus susitikimo metu ramiausiai miegojo, linkėjo sveikatos, ilgo, prasmingo gyvenimo, linkėjo būti geru panevėžiečiu, sėkmingu verslininku ir garsinti miesto vardą ne tik šalyje, bet ir pasaulyje bei įteikė gėlių ir kuklias dovanas. „Esu labai laiminga, nuoširdžiai dėkoju Jums už pasveikinimą,“ – šypsodamasi kalbėjo puikiai nusiteikusi mama.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-20 16:41