Naujienos

Rudens gėrybių paroda Likėnų reabilitacijos ligoninėje

2020 10 01

Vasara baigiasi, ateina ruduo ir, jei būtų kitaip, bangos visada ristųsi didelės ir naktimis šviestų vien pilnatis – mes niekada nepajustume kaip plaka gyvenimo širdis.

(Hal Borland)

                     

Rugsėjo 30 d. nuo 13 val. iki 16 val. Likėnų reabilitacijos ligoninės biuvetėje „Vilties angelas“ į rudens paslapčių ir gėrybių parodą buvo pakviesti darbuotojai ir pacientai.

Dieną prieš parodą, rugsėjo 29 d., biuvetėje vyko kūrybinis užsiėmimas pacientams “Rudens pasaka“. Užsiėmimą pravedė socialinė darbuotoja Sandra Čyžiutė. Nuo gausaus rudens gėrybių stalo išsirinkome neįprastos formos moliūgą. Šioje „gamtos išdaigoje“ atpažinome gulbę. Nusprendėme išpiešti, paryškintį įvaizdį, kad iš „bjauraus ančiuko“ taptų svajinga gražuole. Paruošėme jaukų lizdą vandens lelijų apsuptyje, kurias pacientės išmoko daryti iš česnakų skiltelių.

Sukūrėme iš moliūgėlių kiškį linksmuolį, sutartinai puošėme ir patupdėme samanose prie eglučių „Likėnų parke“.

Iš spalvingų rudens dovanų – įvairiaspalvių gėlių, prieskoninių žolelių, uogų, laukinių obuoliukų sukomponavome margą puokštę moliūgo vazoje „Rudens mozaika“.

Likėnų reabilitacijos ligoninės administratorė Lina Meškauskienė kūrybingoms pacientėms padovanojo natūralaus Likėnų mineralinio vandens. Pacientės, įkvėptos savo spalvingų kūrinių, žingsniavo rudens auksu nubarstytu takeliu su šypsena ir gera nuotaika veide link gyvenamojo korpuso.

Darbuotojai iš visų ligoninės skyrių – FMR, administracijos, ūkio, maisto paruošimo atėjo į šventę nešini savo kūrybiškais, linksmais ir spalvingais darbais. Kiekvienas padalinys savo grožybę pavadino pagal esamą ar įsivaizduojamą prasmę. Taip apsijungė darbuotojų ir pacientų kūrinių Rudens šventė į vieną.

Kai kurie kūriniai buvo ne tik žavingi, bet ir skanūs paragauti. Maisto paruošimo skyriaus darbuotojos vaišino dalyvius ir pacientus nuostabaus skonio moliūgų sriuba, kurios pagrindinis ingredientas, kaip jos su šypsena sakė, yra meilė.

Visa rudeniškos nuotaikos šventė ir įspūdingi darbai atsispindi foto galerijoje.

Likėnų reabilitacijos ligoninės administracija

Paskutinį kartą redaguota: 2020-10-01 15:34