RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS VIEŠAS PAREIŠKIMAS

2020 03 30

BNS naujienų agentūra išplatino pranešimą, kad, kovo mėn. 30 d. duomenimis, Lietuvoje koronavirusinė infekcija COVID – 19 yra patvirtinta 40 medikų, tarp kurių 3 medikai yra iš Panevėžio.

Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija kategoriškai paneigia informaciją, kad mūsų ligoninėje yra medikų, turinčių COVID – 19 infekciją.

Atsakingai pareiškiame, kad Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nuo kovo mėn. 12 d. iki kovo mėn. 26 d. buvo karantinuotas 51 ligoninės darbuotojas. Atlikus pakartotinį testavimą, visų darbuotojų mėginių rezultatai buvo neigiami ir nuo šiandien, kovo mėn. 30 d., visi šie darbuotojai yra savo darbo vietose.

Kovo mėn. 28 d. testavimas buvo atliktas 14 įstaigos darbuotojų. Jų pirmojo testo rezultatai yra neigiami, o darbuotojai šiuo metu yra karantinuoti.

Informuojame Jus – nei anksčiau, nei šiuo metu koronavirusinė COVID – 19 infekcija nebuvo ir nėra nustatyta nei vienam Respublikinės Panevėžio ligoninės medikui.

Respublikinė Panevėžio ligoninė paneigia informaciją apie 3 Panevėžio ligoninės medikus, sergančius COVID – 19. Tikime, kad tai padarys ir BNS.

Visų žiniasklaidos atstovų labai prašome kuo atidžiau ir atsakingiau tikrinti renkamą ir visuomenei pateikiamą informaciją, kuri yra jautri ir labai svarbi. Tikime, kad visi galime ir privalome nepriekaištingai ir atsakingai atlikti savo darbus.

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:41