RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS VAIKŲ LIGŲ SKYRIUS APLANKĖ PANEVĖŽIO „LIETKABELIO“ KREPŠININKAI

2019 12 30

Kiekvienų metų pabaigoje mus aplanko didis Šv. Kalėdų džiaugsmas, primenantis apie Kristaus atėjimą į šį pasaulį. Žmogaus gyvenimo prasmė yra dvasios tobulinimas – kuo ji tyresnė, kuo daugiau gražių dorybių, mažiau pykčio, silpnybių, tuo arčiau Kristaus esame, tuo gražesnis, prasmingesnis yra mūsų gyvenimas.

Buvimas kartu – didžiausia dovana. Būtent tokią dovaną VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ligų skyriaus ir Vaikų traumatologijos – ortopedijos ir chirurgijos skyriaus vaikams, kurie šių metų šventes dėl įvairių susirgimų yra priversti praleisti mūsų ligoninėje, padovanojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie gruodžio mėn. 27 d. apsilankė ligoninėje.

Po priėmimo pas ligoninės direktorių Arvydą Skorupską, kuris nuoširdžiai padėkojo krepšininkams už jų dėmesį mažiesiems ligoninės pacientams, krepšinio komandos žaidėjai lankėsi skyriuose, sveikino vaikučius su šventėmis, linkėjo kuo greičiau pasveikti ir grįžti į namus, linkėjo būti stipriais, daug sportuoti, gerai mokytis ir būti ištikimais Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio komandos aistruoliais. Prisiminimui apie šventes ir šį prasmingą susitikimą, krepšininkai visiems – vaikams, juos slaugantiems tėveliams, ligoninės personalui -  padovanojo suvenyrų su „Lietkabelio“ krepšinio klubo simbolika.

P.s. tėvelių sutikimai fotografuoti vaikus ir šias nuotraukas viešinti yra gauti.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 15:08