Naujienos

RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS DARBUOTOJŲ SUSITIKIMAS SU PANEVĖŽIO MIESTO IR RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO DARBUOTOJA

2021 11 24

Skatinant visuomenės, ypač medikų, ir policijos darbuotojų bendradarbiavimą ir vystant socialinį dialogą, kurio metu yra sudaromos sąlygos socialinių partnerių interesų derinimo kokybei užtikrinti, 2021 m. lapkričio 24 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės Posėdžių salėje vyko ligoninės darbuotojų susitikimas su Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Renata Gustaitiene.

Susitikimo metu buvo kalbama apie tai, kaip elgtis ir kur kreiptis, kai darbinėje ar privačioje aplinkoje yra susiduriama su psichologiniu smurtu, sulaukiama įvairaus pobūdžio grasinimų ar kitokio persekiojimo atvejais. Taip pat buvo paliestas  šiuo metu labai aktualus klausimas – ką daryti, kai vakcinaciją nuo COVID – 19 atliekantys medikai susiduria su prašymais „paskiepyti“ fiktyviai, bandymais papirkti bei kitos svarbios temos.

Medikams buvo pristatyta policijos darbo sistema ir reagavimo į įvykius metodai, priminti reikalingi adresai ir kontaktai. Gydytojų ir atsakingų asmenų buvo paprašyta vis priminti ligoninės pacientams ir jų artimiesiems, kad brangius daiktus, papuošalus, vykstant į gydymo įstaigą, saugiau yra palikti namuose, taip apsisaugant nuo galimų vagysčių, nes pastaruoju metu padaugėjo tokio pobūdžio nusikaltimų.

Priminta ir savęs saugojimo kelyje svarba, atšvaitinių elementų teisingas dėvėjimas, važiavimo dviračiais, paspirtukais, atsakingo ir kultūringo vairavimo reikalavimai.

Susitikimo pabaigoje pareigūnė R. Gustaitienė atsakė į susirinkusiųjų klausimus, pasidalino kita aktualia informacija, kontaktais.

Šiuolaikinėje visuomenėje svarbu išsaugoti ir vystyti socialinį dialogą kaip tam tikrą visuomeninį – teisinį instrumentą, užtikrinantį galimybę įtvirtinti socialinį kompromisą visuomeniniuose susitikimuose. Žmogaus, kaip socialinės būtybės, gyvenimas pasireiškia nuolatiniu savo ir kitų žmonių interesų derinimo poreikiu.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-24 15:59