RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS BENDRUOMENĖS PADĖKA

2020 03 23

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė, kaip ir kitos karantino laikotarpiu dirbančios strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą: mes ir toliau, karantino laikotarpiui nustatyta tvarka, teikiam būtinas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, rūpinamės pacientais, kurie kreipiasi į mus pasijutę blogiau ar įtardami užsikrėtimo koronavirusu tikimybę, rūpinamės visais, kuriems reikia medikų pagalbos. Tai – sunkus, atsakingas, tačiau būtinas darbas, kurį savo darbo vietose likę medikai atlieka nepriekaištingai. Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija didžiuojasi savo darbuotojais ir nuoširdžiai dėkoja jiems už jų pasiaukojamą darbą.

Džiugu, kad kasdieną atsišaukia vis daugiau įstaigų, organizacijų, visuomeninių judėjimų, klubų ir pavienių asmenų, kurie tiesia pagalbos ranką medikams – tiekia ligoninėms įvairią paramą, taip siekdami padėti gydymo įstaigoms.

Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija, visa ligoninės bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Panevėžio kolegijai ir jos direktoriui Gediminui Sargūnui už mūsų ligoninei perduotus 3 termovizorius. 2 termovizoriai bus sumontuoti pagrindiniame ligoninės pastate, o vienas – Infekcinių ligų klinikoje.

Esame labai dėkingi įmonei AB „Grigeo Lietuva“, iš kurios ligoninė gavo 220 litrų dezinfekuojančio skysčio rankoms ir 50 vnt. talpų - laikiklių šiam skysčiui.

Nuoširdžiausias AČIŪ klubui „ROTARY Panevėžys“ – šio klubo nariai padovanojo ligoninei 150 vnt. veido skydelių, kurie dar labiau apsaugos mūsų medikus nuo klastingo viruso.

AČIŪ Jums visiems už palaikymą, už paramą, už tai, kad buvome, esame ir būsime vieningi mūsų visų kovoje už savo piliečius, už valstybę.

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:36