Naujienos

RESPUBLIKINĖ PANEVĖŽIO LIGONINĖ ATNAUJINO ONKOLOGIJOS SKYRIAUS DIENOS STACIONARO ĮRANGĄ

2021 03 31

Į gydymo įstaigas gyventojai kreipiasi ne tik tuomet, kai jiems iškyla vienokių ar kitokių sveikatos problemų ir tampa reikalingas ambulatorinis ar stacionarus gydymas ligoninėje, bet ir tada, kai atsiranda poreikis atlikti trumpalaikę procedūrą – paimti kraujo mėginį, atlikti lašelines skysčių infuzijas, dializės procedūrą, atliekant bendrąją paciento apžiūrą ar kitas procedūras. Atliekamos procedūros trunka nevienodą laiką, todėl ypač svarbu, kad jų metu pacientui būtų patogu ir saugu, o pati procedūra būtų suteikta kokybiškai.

Respublikinė Panevėžio ligoninė, rūpindamasi savo pacientų geresniu aptarnavimu ir jų patogumu, bei siekdama atliepti savo pacientų lūkesčius ir visada jiems teikti tik kokybiškas ir saugias asmens sveikatos priežiūros paslaugas, investavo į ligoninės Onkologijos skyriaus Dienos stacionaro įrangos atnaujinimą – įsigijo 16 vnt. universalių naujos kartos procedūrinių kėdžių, kurias gali naudoti įvairių sričių gydytojai specialistai – onkologai, hematologai, oftalmologai, angiochirurgai, reabilitologai, skausmo malšinimo specialistai, jos puikiai tinka ir pacientams, kurie atvyksta įvairioms procedūroms ar bendram sveikatos būklės patikrinimui.

Elektrinio pultelio pagalba šios procedūrinės kėdės yra lengvai valdomos, galima sureguliuoti jų aukštį, kojų padėtį ir paciento sėdėjimo/gulėjimo padėtį taip, kad pacientui procedūros atlikimo metu būtų patogu ir saugu.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

  

P.S. pacientų sutikimai juos fotografuoti ir nuotraukas viešinti yra gauti.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-03-31 15:34