PERSONALINIAI PASIKEITIMAI PRIĖMIMO IR SKUBIOS PAGALBOS SKYRIUJE

2021 01 29

2021 m. sausio 29 d. iš Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėjo pareigų pasitraukė gydytoja Jolanta Vokietienė. Šiuo metu laikinai šio skyriaus vedėjo pareigoms yra paskirtas gydytojas Martynas Banys.

Jolanta Vokietienė Respublikinės Panevėžio ligoninės II Vidaus ligų skyriuje pradėjo dirbti 2008 m., perėjusi iš Infekcinių ligų ligoninės. Pasibaigus ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus kapitaliniam remontui, 2010 m. lapkričio 14 d. J. Vokietienė pradėjo dirbti šio skyriaus vedėjo pareigose.

„Pradžia buvo sunki – trūko medicinos įrangos, personalo, visą medicininę dokumentaciją turėjome pildyti ranka. Laikui bėgant skyriuje buvo įdiegta e.sistema, palaipsniui buvo įsigyjama vis daugiau pažangios, šiuolaikinius reikalavimus atitinkančios, medicinos įrangos, kuri ne tik praplėtė teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų spektrą, bet ir labai palengvino vis gausėjančio skyriaus personalo darbą bei leido žymiai greičiau ir kokybiškiau atlikti pacientų apžiūras, diagnostiką, suteikti neatidėliotiną pagalbą“, - savo darbo metus skyriuje prisimena Jolanta Vokietienė. „Vėliau prasidėjo klasterinė veikla – insultai, infarktai, politraumos – reikėjo daug ką išmokti, prisitaikyti. Taip pamažu iš paprasto Priėmimo kambario, kokiu buvo šis skyrius seniau, virtome labai rimtu konsultaciniu, diagnostiniu ir gydomuoju skyriumi“, - kalbėjo J. Vokietienė.

„Mums liūdna, kad skyriaus vedėja Jolanta Vokietienė nusprendė keisti darbą ir nuo šiandien palieka mūsų ligoninę. Viso kolektyvo vardu ir nuo savęs asmeniškai nuoširdžiai dėkoju gydytojai Jolantai už nuoširdų, pasiaukojantį ir profesionalų jos darbą, už nuolatinį rūpestį pacientais bei Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus darnia veikla, už Respublikinės Panevėžio ligoninės vardo garsinimą. Visiems mums ypač atsakingi ir sunkūs buvo COVID – 19 pandemijos pirmojo ir antrojo karantino laikotarpiai, kuomet buvome priversti susidurti su rimtais iššūkiais, negalėjome trauktis ar blogai atlikti savo pareigas. Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius, kuriam vadovavo J. Vokietienė, puikiai susitvarkė su šiais iššūkiais – buvo užtikrinta nepertraukiama ir kokybiška šio skyriaus veikla. Linkiu Jums, gydytoja, sveikatos, didelės sėkmės Jūsų darbuose ir asmeniniame gyvenime“, - Jolantai Vokietienei dėkojo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, kartu įteikdamas ir jau tradicine tapusią šamotinio molio puodynę „Gerumo rankos“.

„Ačiū visiems už parodytą dėmesį, už gražius žodžius, už nuoširdžius linkėjimus. Visada stengiausi elgtis taip, kad šalia manęs esantiems kolegoms būtų gera dirbti, kad vyrautų tarpusavio pasitikėjimo, pagalbos ir pagarbos vienas kitam atmosfera. Ar pavyko? Nežinau, buvo visaip... Šis dešimtmetis, kuris prabėgo man dirbant ligoninėje, įsimins kaip laikas, kurį skyriau vienam tikslui – teikti skubią ir savalaikę pagalbą žmonėms, kuriems tos mūsų pagalbos tuo metu labiausiai reikėjo. Noriu nuoširdžiai padėkoti visam personalui, su kuriuo teko dirbti visą šį laiką – AČIŪ JUMS, nes viską, ką gero per tą laiką padarėme, padarėme visi kartu. Linkiu visiems sveikatos ir sėkmės“, - susirinkusiems kolegoms dėkojo Jolanta Vokietienė.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 11:33