Pagerbimo renginys nukankintiems Panevėžio ligoninės medikams

2022 06 21

Mielieji,

2022 m. birželio mėn. 23 d. (ketvirtadienį) VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės vidiniame kiemelyje prie paminklo nukankintiems Panevėžio ligoninės medikams, vyks pagerbimo renginys, skirtas 81 – osioms iškilių Panevėžio medikų Juozo Žemgulio, Stanislovo Mačiulio, Antano Gudonio, gailestingosios seselės Zinaidos Emilijos Kanis – Kanevičienės  tragiškos žūties nuo NKVD budelių metinėms paminėti.

Žiaurus Panevėžio ligoninės medikų nukankinimas – skaudus įvykis Lietuvos žmonėms, Panevėžio kraštui ir visai šalies medicinos darbuotojų bendruomenei. Istorinė atmintis – tautos stiprybės pagrindas, tad jų likimo negalime pamiršti vardan tautos ateities ir teisingumo.

Kviečiu visus  birželio 23 d. 8.45 val. dalyvauti žuvusių Panevėžio medikų pagerbimo renginyje „Gelbėjo kitus, žuvo patys“.

Pagarbiai
VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius                                         Arvydas Skorupskas
Paskutinį kartą redaguota: 2022-06-21 11:56