Padėkos vakaras „Metų Žibintai“ Likėnų reabilitacijos ligoninėje

2020 01 10

Romėnų filosofas Ciceronas yra pasakęs : „nėra tokios savybės, kurią norėčiau ir svajočiau turėti mieliau už dėkingumą. Ji ne tik didžiausia vertybė, ji visų mūsų vertybių motina". Likėnuose, pačioje metų pradžioje, vyko padėkos vakaras „Metų Žibintai", renginys sulaukė didelio žiūrovų dėmesio. Vakaro metu dėkota ligoninės pacientams, kurie pasirinko Likėnų reabilitacijos ligoninę, darbuotojams, už sąžiningą ir sunkų darbą, meno kolektyvams, už puikius koncertus Likėnuose, visiems geros valios žmonėms, kurie atvažiuodavo pravesti įvairių užsiėmimų ligoniams, vietiniams gyventojams, Pabiržės bendruomenei už palaikymą ir pagalbą rengiant renginius. Vakaro pradžioje Likėnų reabilitacijos ligoninės administratorė Lina Meškauskienė įteikė Padėkos Raštą už ilgametį ir gerą darbą Ritai Venskūnienei, kuri ilgus metus dirbo ligoninės bibliotekoje ir organizavo renginius bei užsiėmimus pacientams. Vakaro metu koncertavo moterų duetas : Rūta Kudelkienė – Misevičė ir Eglė Jažauskienė – smuikas ir kanklės, bardai Kastytis Petryla ir Artūras Aukštuolis, vyrų duetas: Petras Matulis ir Eduardas Juknevičius,  vokalinis - instrumentinis vyrų trio iš Biržų : Juozas Petronis, Richardas Mikšys ir Ovidijus Jankauskas. Savo kūrybos eiles skaitė Rita Venskūnienė. Vakaro metu vyko loterija, žiūrovai dainavo kartu su atlikėjais, negailėjo plojimų. Dėkingumo paukštė palietė visus buvusius renginyje, įkvėpė naujiems darbams, naujiems siekiams. O visi vakaro metu išsakyti linkėjimai tikime – išsipildys.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-20 16:44