PADĖKOS KONCERTAS VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS FILIALE LIKĖNŲ REABILITACIJOS LIGONINĖ

2021 08 02

Likėnų reabilitacijos ligoninėje ir toliau vykdomas projektas „Menas gydo“. Anksčiau vykusiame šio projekto užsiėmime „ Atnešiu Tau vasarą iš žaliuojančių pievų“ dalyvavusi pacientė, norėdama padėkoti už pagerėjusią fizinę sveikatą ir emocinę būseną, pasiūlė kolektyvo, kurio veikloje ji pati dalyvauja, koncertą Likėnų reabilitacijos ligoninės pacientams ir darbuotojams.

Likėnų parkas -  vieta, užburianti ramybe, gamtos grožiu, o nuostabiausias jo kampelis - tiltas ant šiame parke esančio tvenkinio. Šioje vietoje liepos 30d. ir vyko Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos mišraus vokalinio ansamblio „Jovaras“ koncertas. Koncerto dalyviai klausėsi puikių romansų apie tėviškę, humoristinių dainų ir eilių. Koncerto metu visi mėgavosi atliekamomis dainomis, parko grožiu bei ančių šokiu vandenyje, kurios jau įpratusios prie žmonių ir drąsiai  išlipa į krantą skabyti žolės.

Likėnų reabilitacijos ligoninės administracija maloniai supažindino Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos mišraus vokalinio ansamblio „Jovaras“ kolektyvą su VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės filialo Likėnų reabilitacijos ligoninės istorija, pasiūlė paskanauti natūralaus mineralinio vandens „Likėnai“, aprodė nuostabų Likėnų parką, Smardonės šaltinį, o drąsiausi „Jovaro“ dalyviai ryžosi ir perbristi  per šaltinį specialiai tam įrengtoje vietoje.

Praleista penktadienio popietė suteikė daug gerų emocijų ansamblio dalyviams, Likėnų reabilitacijos ligoninės pacientams ir darbuotojams.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:02