PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFEKCINIŲ LIGŲ KLINIKOS MEDIKAMS

2022 02 02

(Kalba netaisyta).

„Laba diena, gerb. Direktoriau. Jums rašo V. P. (paciento pavardė žinoma), kuri sausio 27 d. susirgau Corono virusu ir atsidūriau Jūsų vadovaujamoje ligoninėje. Vien tik sužinojus, kad būsiu vežama į Infekcinę ligoninę, ištiko šokas. Vien tik pavadinimas apie vadinamą „tvarką“ šioje ligoninėje, apie priežiūrą, bandžiau dar atidėlioti, deja...

Šiandien jau namuose ir norisi šaukti visiems gandų skelbėjams apie mano išvardytas nuogirdas – gydykitės patys. Didžiausią pagarbą reiškiu angelams žemėje, kurie dirba Jūsų Pulmonologijos skyriuje. Dar ir dabar skamba ausyse žodžiai: „ar viskas gerai? Gal ko reikia? ir t.t. Su manimi palatoje gulėjo (palikau ją dar) močiutė, kuri be deguonies kaukės nebuvo nė minutės. Visada jai buvo keičiamos sauskelnės, patalynė ir t.t. Nuostabus maistas, ideali tvarka. Prieš akis stovi darbuotojai su skafandrais – taip pavadinsiu tą aprangą. Jei mes verkėme dėl kaukių, tai pabandykite išbūti tokia apranga visą parą.

Iš visos širdies esu dėkinga gydytojai N. Chmieliauskienei, slaugytėms D. Koncienei, A. Janulienei, V. Jakeliūnienei, D. Šakalytei, A. Kaušiūtei, J. Čebatarūnienei, D. Žukauskienei, J. Jazukevičienei, S. Jonaitienei, I. Raukštienei, R. Laimikienei. Te neįsižeidžia darbuotojai, kad gal ne tokias pareigybes pavadinau. Iš visos širdies AČIŪ. DIEVO PALAIMOS JŪSŲ KOLEKTYVUI IR JUMS ASMENIŠKAI.

Su pagarba V.P.

P.s. visa tai norėjau parašyti į Sekundės dienraštį, deja... Kalbėjausi su žurnalistu Ričardu ir gavau paaiškinimą – jie už tai gauna atlyginimus, liūdna labai, jiems reikia „purvo“, tada parašys.“

Paskutinį kartą redaguota: 2022-02-02 13:26