Naujienos

NAUJA OTOLARINGOLOGO DARBO VIETA RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE

2021 02 03

Jau esame informavę, kad nuo vasario 1 d. savo veiklą atnaujino Kraujagyslių chirurgijos, Dienos chirurgijos ir Akių, ausų, nosies ir gerklės ligų skyriai. Tai – džiugi žinia pacientams ir ligoninės personalui. Šiandien skelbiame dar vieną gerą naujieną – Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje nuo vasario 1 d. pradėjo veikti nauja otolaringologo darbo vieta. Tai – puikus naujausių technologijų pavyzdys ir preciziškos kokybės bei puikaus dizaino sąsaja. Ši moderni ir funkcionali darbo vieta užtikrina ergonomišką darbą gydytojui bei sukuria pasitikėjimo ir saugumo jausmą pacientui. Sukurtos modulinės sistemos dėka otolaringologo darbo vieta yra itin kompaktiška bei turinti daug vietos instrumentų bei medikamentų laikymui. Šioje darbo vietoje yra integruotas mikroskopas bei HD kokybės video sistemos, suteikiančios galimybę atlikti dar tikslesnę ir kruopštesnę diagnostiką. Stiprūs ir ryškūs LED šviesos šaltiniai užtikrina, jog kiekviena pacientų apžiūra būtų atlikta be priekaištų. Visų šių prietaisų sąsaja sukuria nepriekaištingą otolaringologo darbo vietą, leidžiančią atlikti pacientų apžiūrą greitai ir efektyviai.

Prietaisas yra naudingas gydytojams ir specialistams, platus jo funkcijų spektras padeda greitai ir tiksliai diagnozuoti ligą, o sudėtingos ir protingos šios darbo vietos savybės pagreitina kelią iki tikslios diagnozės. Taip pat lengvai yra valdomi paciento duomenys ir diagnozės rezultatai.

„Šis prietaisas yra labai universalus ir funkcionalus, visi vaizdai ir duomenys yra perkeliami į atmintį, juos gali matyti tiek gydytojas, tiek pacientas. Šis įrenginys yra labai reikalingas ne tik pacientų pirminei apžiūrai, susirgimų diagnostikai, bet ir nuodugniai pacientų apžiūrai po operacijų. Anksčiau visapusiškai ligonių apžiūrai teko naudoti keletą vienas su kitu nesusijusių instrumentų – buvo nepatogu ir procesas reikalavo nemažai laiko sąnaudų. Čia, kaip sakoma, „viskas viename“ – ir patogus, ir universalus“, - naują otolaringologo darbo vietą pristatė skyriaus vedėjas Alvydas Abramavičius.

„Ligoninės administracija nuolat gauna gydytojų specialistų pasiūlymus, susijusius su darbo kokybės, funkcionalumo pagerinimo, inovacijų, šiuolaikinių diagnostikos ir gydymo metodikų įdiegimo klausimais. Visi siūlymai yra analizuojami, įvertinamas jų poreikis, įsigijimo galimybės ir kaštai ir, priėmus palankius sprendimus, stengiamės atnaujinti turimą medicinos įrangą. Taip atsitiko ir su šia nauja otolaringologo darbo vieta. Esame įsitikinę, kad ši medicinos įranga padės specialistams efektyviai ir profesionaliai diagnozuoti, gydyti ir stebėti ausų, nosies ir gerklės ligomis sergančius pacientus, siekiant pagrindinio mūsų ligoninės tikslo – maksimaliai kokybiškai ir profesionaliai atliepti visus mūsų pacientų ir jų artimųjų lūkesčius ir teikti savalaikę pagalbą jiems.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-02-03 14:15