Muzikinis vakaras „Rudens valsas“ Likėnuose

2019 10 18

VŠĮ Panevėžio Respublikinės ligoninės filiale Likėnų ligoninėje nuolat vyksta kultūriniai renginiai, koncertai, popietės. Spalio 18 d. Likėnų mineralinio vandens biuvetėje įvyko muzikinis vakaras „Rudens valsas“. Koncertą ligoninės pacientams ir visiems muzikos mylėtojams padovanojo Nemunėlio Radviliškio kaimiškos muzikos kapela „Santaka“. Gausiam kolektyvui vadovauja Zita Beliakienė. Atvyko net 15 kapelos muzikantų ir dainininkų, kurie atsivežė įvairiausius instrumentus, smagia muzika linksmino žiūrovus. Kolektyvas koncertuoja jau virš 20 metų, repertuare lietuviški ir latviški instrumentiniai kūriniai, mat didžioji dalis saviveiklininkų gyvena Lietuvos ir Latvijos pasienyje. Žiūrovų susirinko labai daug, smagus koncertas nepaliko abejingų, klausytojai kartu plojo, lingavo, dainavo, sukosi poros. Vyriausias kapelos muzikantas greit švęs 90 - metį, jis nuo pirmųjų kolektyvo repeticijų griežia smuikeliu, aktyvus bendruomenės narys. Puikus koncertas, kaip gaivus gurkšnis visiems sveikstantiems ligoniams Likėnuose. Viena pacientė juokavo, kad taip ir ramentus galima pamiršti, nes gera nuotaika, smagi muzika, bendravimas – puiki galimybė nebegalvoti apie ligas ir skausmą. Rudens valsas dar ilgai skambės visų klausytojų širdyse.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 14:37