LIKĖNUOSE ATIDARYTA PASVALIO MUZIKOS MOKYKLOS MOKINIŲ KERAMIKOS IR DAILĖS DARBŲ PARODA

2021 10 15

Džiugu, kad jokios negandos, kuriomis pastaruoju metu mus vis išbando COVID – 19 liga, nesutrukdo tolimesniam gražių ir naudingų iniciatyvų vyksmui - ir toliau Likėnų reabilitacijos ligoninės biuvetėje „Vilties Angelas“ vyksta renginiai, nuosekliai plėtojant projektą „Menas gydo“.

Spalio mėn. 13 d. biuvetėje įvyko Pasvalio muzikos mokyklos keramikos ir dailės skyriaus mokinių darbų parodos atidarymas, kuriame dalyvavo ne tik ligoninėje besigydantys pacientai, ligoninės darbuotojai – į parodos atidarymą atvyko ir Pasvalio muzikos mokyklos dailės ir keramikos skyrių pedagogai Aldas Pleiris ir Nerutė Čiukšienė, kurie jau daugelį metų moko pasvaliečių vaikus keramikos ir dailės meno paslapčių.

Su kolegomis susitikti, jų palaikyti atvyko ir Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos direktorė Edita Timuvienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ramutė Petronytė.

„Labai džiaugiamės prasidėjusiu maloniu bendradarbiavimu su Pasvalio muzikos mokykla. Ateityje tikimės surengti dar daug bendrų renginių, kurių metu Likėnų reabilitacijos ligoninės pacientai, personalas, Biržų krašto žmonės pamatys Pasvalio muzikos mokyklos auklėtinių darbus ir išgirs jų atliekamus kūrinius“, - naujai užsimezgusia draugyste džiaugėsi Likėnų reabilitacijos ligoninės administratorė Lina Meškauskienė.

Po oficialaus parodos atidarymo, susirinkusiems koncertavo Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos auklėtiniai, renginio dalyviai, maloniai bendraudami, apžiūrėjo Pasvalio muzikos mokyklos moksleivių darbus.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:15