Naujienos

LIETUVOS KARIŲ ASOCIACIJOS KELIAUTOJŲ KLUBO NARIAI APLANKĖ RESPUBLIKINĘ PANEVĖŽIO LIGONINĘ

2020 07 15

Lietuvos karių asociacijos keliautojų klubas 2020 m. liepos 6 – 19 dienomis vykdo dviračių žygį Lietuvoje „LT – 102 No COVID – 19“. Šio žygio metu keliautojai aplankys šešių didžiųjų Lietuvos miestų ligonines bei padėkos medikams už ištvermę ir pareigą kovojant su COVID – 19 pandemija. Lankydamiesi šiose gydymo įstaigose, keliautojai perduos joms Lietuvos istorines vėliavas, medikams dovanos pačių keliautojų rankomis pagamintas Lietuvos valstybės simbolius vienijančias vėliavėles „Lietuvės vienis“. Šis dviratininkų žygis yra suderintas su LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Žygis „LT – 102 No COVID – 19“ buvo pradėtas nuo keliautojų dalyvavimo liepos 6 d. Mindaugo karūnavimo dienos minėjime S. Daukanto aikštėje Vilniuje. Visas keliautojų klubo žygio maršrutas: Vilnius – Kaunas – Ventė – Nida – Klaipėda – Šiauliai – Panevėžys – Vilnius – viso apie 1100 km. Prie šio dviračių žygio bet kuriame kelionės etape galėjo prisijungti visi, norintys keliauti kartu. Visos kelionės metu dviratininkai vežė Lietuvos Respublikos ir Lietuvos istorines vėliavas, lankė gamtinius, istorinius, technologinius, kultūros paveldo objektus.

Liepos 15 d. apie 12.30 val. Keliautojų klubo nariai atvyko į VšĮ Respublikinę Panevėžio ligoninę. Čia juos pasitiko būrys mūsų gydymo įstaigos darbuotojų. Susitikimo metu keliautojus visos mūsų ligoninės bendruomenės vardu sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, dėkojo už gražią ir prasmingą iniciatyvą, linkėjo ištvermės ir saugaus kelio įveikiant šio žygio distanciją iki galo ir dviratininkams dovanojo ligoninės simbolį – angeliuką.

Keliautojų klubo prezidentas Rolandas Lubys visų žygeivių vardu padėkojo už šiltą, nuoširdų priėmimą ir, savo ruožtu, ligoninės direktoriui įteikė dovaną – Lietuvos istorinę vėliavą, o kiekvienam šio susitikimo dalyviui – vėliavėles „Lietuvos vienis“. „Esame suradę rėmėją, kuris maloniai sutiko padovanoti Jūsų ligoninei vardinį suoliuką, kurį sumontavome Jūsų ligoninės teritorijos poilsio zonoje. Manome, kad tai bus naudinga dovana Jums ir Jūsų pacientams“, - atsakomoje kalboje pažymėjo klubo prezidentas R. Lubys. Ir čia pat prie suoliuko, padedant ligoninės darbuotojams, prisuko atminimo lenteles.

Pasibaigus oficialiai šio sutikimo daliai, ligoninės direktorius A. Skorupskas pakvietė žygio dalyvius ir susirinkusius ligoninės darbuotojus kavos/arbatos puodeliui ir maloniam pabendravimui.

Pasibaigus šiam Keliautojų klubo sutikimui ir skirstantis jo dalyviams, ne kartą teko nugirsti malonias ligoninės darbuotojų replikas: „Žinai, visai smagu taip pakeliauti, man patiko ir aš taip norėčiau“.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-20 12:43