Kvietimas siūlyti kandidatūras į medicinos etikos komisijos narius

2019 10 14

Vadovaudamasis Medicinos etikos komisijos 1997 m. birželio 19 d. patvirtintais nuostatais, Įstaigos vadovų, Klinikų vedėjų ir kitų atsakingų asmenų pasitarimo š. m. spalio 10 d. protokolu, siekdamas užtikrinti skaidrų Medicinos etikos komisijos formavimą, VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius įsakymu Nr. V-586 paveda Klinikų vedėjams, Konsultacijų poliklinikos vedėjai, Likėnų reabilitacijos ligoninės administratoriui, kitiems padaliniams iki spalio 28 d. išrinkti kandidatus į Medicininės etikos komisijos narius (gavus kandidato sutikimą).
Taip pat kreipiamasi ir į įstaigoje veikiančias profesines sąjungas ir pacientų interesus atstovaujančias nevyriausybines organizacijas dėl kandidatų (gavus kandidato sutikimą) siūlymo į Medicininės etikos komisijos narius.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 14:34