KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS „KALĖDINIŲ VAINIKŲ DEKORAVIMAS“ LIKĖNŲ REABILITACIJOS LIGONINĖJE

2021 12 16

Didžiosios metų šventės jau pamažu atkeliauja įžiebti vilties ir gėrio liepsnelę mūsų širdyse, kuri sklando ore snaigių šokyje, nusileidžia ant skarotų eglių šakų ir virpa laukimu... Jau tiesiame mintyse tiltus nuo praėjusių iki Naujųjų metų -  vienas duris užversime, atversime kitas ir lauksime šventinio stebuklo, skirto tik mums.

Laukiant artėjančių švenčių ir siekiant, kad šis laukimas neprailgtų pacientams -  dažnas ilgisi savo artimųjų ir namų šilumos - socialinė darbuotoja  Sandra Čyžiutė ir medicinos psichologė Rasa Ivanovienė suorganizavo kūrybinį užsiėmimą „Kalėdinių vainikų dekoravimas“. Gruodžio 14 d. ergoterapijos kabinete kartu su aktyviausiomis pacientėmis kūrėme šventinę nuotaiką, dekoravome Kalėdinius vainikus įvairiomis natūraliomis gamtinėmis grožybėmis. Sukurtais kalėdiniais vainikais papuošėme ligoninės I- ojo ir II- ojo korpusų poilsio erdves. Užsiėmime dalyvavusios pacientės išmoko puošybos elementų,  faktūrų ir spalvų derinimo subtilybių. Šio užsiėmimo idėja ir pats procesas labai patiko jo dalyviams, tad, grįžę namo, jie visi žadėjo ir namuose taip pat susikurti šią išskirtinę šventinę puošmeną. Prasmingai praleistas laikas pradžiugino ir kitus besigydančius pacientus, kurie galės gėrėtis pacientų sukurtais darbais ir pajausti mažais žingsneliais ateinančias Šv. Kalėdas.

Sveikiname visus su artėjančiomis Šv. Kūčių, Šv. Kalėdų ir Naujųjų, 2022 – ųjų metų, šventėmis, tegul šio svarbaus ir prasmingo momento laukimas būna kupinas gėrio ir grožio!

VšĮ Respublikinės Panevėžio Ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-10-21 13:47