Kalėdinis sveikinimas Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriui

2020 12 26

Gerbiamas Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriau,

Šią šventą Kalėdų dieną noriu jums palinkėti, kad Kalėdų ir ateinančių švenčių nuotaikos būtų jaukios, saugios, pripildytos meile ir šypsenomis.

Tegul tarp jūsų darbuotojų ir pacientų būna darna, kad kasdien dienas lydėtų žmonių šypsenos ir pats nuoširdžiausias AČIŪ.Taip pat ateitų visos naujovės į jūsų palatos duris, jog kitos naujos infekcijos,ligos būtų daug menkesnės už koroną ir pacientai išeitų iš ligoninės dar sveikesni ,,ridikai'' negu įprastai. Siunčiu norą jums, kaip ligoninės direktoriui, kad jūsų neapleistų stiprybė,naujos idėjos,darbuotojų palaikymas.

Linkiu jums, jog ateinantys jaučio metai pateiks jums daug naujų patirčių ir netikėtumų, kad žodis korona ir kiti panašūs sinonimai apleistų kasdienos žodyną ir jūs galėtumėte vėl pasinerti į pilną gyvasties gyvenimą.Ačiū, jog rūpinatės ligonines bendruomene, bei dalinotės gera nuotaika Jakšto poliklinikoje su manimi, kai dar galėjau savanoriauti kontaktiniu būdu.

Su šventėmis!

- Respublikinės Panevėžio ligoninės savanorė Kamilė