Naujienos

KALĖDINĘ ŠVENTĘ PASITINKANT

2020 12 23

Gruodžio 23 – čiąją dieną įprastiniai darbai Respublikinėje Panevėžio ligoninėje buvo nuspalvinti pakilia darbuotojų nuotaika ir nekantriu artėjančių švenčių laukimu. Nors šie metai ligoninės kolektyvui, kaip ir visiems Lietuvos žmonėms, buvo sunkūs dėl didėjančių plintančios COVID – 19 ligos mastų, su šia pandemija susijusiais apribojimais ir mūsų asmeninio ir visuomeninio gyvenimo suvaržymais, šventes mūsų darbuotojai pasitinka pakilia nuotaika.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas šiandien pasveikino ligoninės darbuotojus ir jų šeimas artėjančių švenčių proga, linkėdamas jiems sveikatos, stiprybės, darnos. Direktorius savo sveikinimo kalboje pažymėjo, kad „2020 metai, nežiūrint į tai, kad daug neplanuotos sumaišties įnešė pandemijos problemos, Respublikinei Panevėžio ligoninei buvo sėkmingi – pavyko pasiekti žymių teigiamų rezultatų įvairiose mūsų veiklos srityse, patys formavomės kaip vieningas ir profesionalus kolektyvas, gebantis ir sunkiu metu suremti pečius ir tinkamai atlikti savo pareigas. Linkiu Jums, Jūsų šeimoms sveikatos, stiprybės, ramybės ir visokeriopos sėkmės asmeniniame gyvenime ir darbe. Būkite sveiki ir laimingi!“

Artėjančių švenčių proga direktorius A. Skorupskas klinikų, skyrių vedėjams, vyr. slaugytojoms dovanojo molinę puodynėlę su ligoninės simbolika „Gerumo sparnai“, o visų skyrių darbuotojams buvo įteikti kučiukai, saldainių rinkiniai „Žiemos pasaka“ ir kalėdaičiai.

Mielieji, nuoširdžiai sveikiname Jus artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2021 – ųjų metų proga, linkime Jums sveikatos, kantrybės, meilės, vilties – tai yra tie gerieji sparnai, kurie išneš mus iš visų mus užklupusių negandų!

Būkite sveiki ir laimingi!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-23 14:57