JO EKSCELENCIJA PANEVĖŽIO VYSKUPAS LINAS VODOPJANOVAS OFM LANKĖ RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE BESIGYDANČIUS PACIENTUS

2021 12 23

Šiandien, gruodžio 23 d., ligoninės pacientai ir darbuotojai sulaukė garbaus svečio – artėjančių švenčių proga į ligoninę aplankyti joje besigydančių pacientų ir pabendrauti su ligoninės darbuotojais atvyko Jo Ekscelencija Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, lydimas Panevėžio Švč. Trejybės bažnyčios dekano, Respublikinės Panevėžio ligoninės kapeliono Pavel Andžejevski.

Jo Ekscelencija aplankė Vaikų ligų ir Vaikų ortopedijos, traumatologijos ir chirurgijos skyriuose besigydančius mažuosius pacientus, bendravo su jais, sveikino su artėjančiomis šventėmis ir linkėjo vaikams sveikatos, stiprybės, greito pasveikimo ir grįžimo namo. Panevėžio vyskupas dalino vaikams saldumynus, laimino juos ir meldėsi už juos.

Vėliau jo Ekscelencija aplankė ir Geriatrijos skyriuje esančius pacientus, kalbino juos, linkėjo sveikatos ir padalino jiems Šv. atvaizdus bei Šv. paplotėlius.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:30