INFORMACIJA DĖL PANEVĖŽIO IR UTENOS APSKRITYSE ESANČIŲ GYDYMO ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ SKIEPIJIMO NUO COVID – 19 LIGOS

2020 12 27

Informuojame Jus, kad skiepijimo nuo COVID – 19 ligos procesas vyko taip, kaip ir buvo  planuota – nuo šios dienos ryto pradėti skiepyti Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojai. 14.30 val. mūsų ligoninėje buvo baigtas darbuotojų skiepijimas, kurio metu buvo paskiepyti 850 darbuotojų. Jokių šalutinio poveikio reakcijų šiems darbuotojams nebuvo pastebėta.

Laikantis aptarto plano, 15.00 val. likusi dalis vakcinos  pajudėjo į visas Panevėžio ir Utenos apskrityse esančias ligonines, kuriose yra gydomi COVID – 19 liga sergantys pacientai. Skiepijimo estafetę toliau perima Anykščių raj. ligoninė, Biržų ligoninė, Ignalinos ligoninė, Kupiškio ligoninė, Pasvalio ligoninė, Rokiškio raj. ligoninė, Utenos ligoninė, Visagino ligoninė, Zarasų ligoninė ir Molėtų ligoninė. Taigi, visos šios gydymo įstaigos prisidės prie bendros Europos šalių piliečių vakcinacijos idėjos. Šiose ligoninėse dirbančių darbuotojų skiepijimas planuojamas pradėti šiandien, gruodžio 27 d., 17.00 val. Vakcinos dozės skirtos šių ligoninių darbuotojams, kurie šiandien budi COVID – 19 padaliniuose.

Planuojama, kad pilna Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėse dirbančių darbuotojų vakcinacija bus baigta dar šiais metais, nes sekanti skiepų partija Respublikinę Panevėžio ligoninę turėtų pasiekti apie gruodžio 28 – 29 d. d.

Linkime visiems gražių Naujųjų 2021 – ųjų metų ir nesirgti COVID – 19 infekcija. O tam geriausias priešnuodis – skiepas.

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 15:09