GYDYTOJUI RIMVYDUI TUMUI ĮTEIKTAS GARBINGAS VALSTYBINIS APDOVANOJIMAS

2020 07 07

Pirmadienį. Liepos 6 d., Prezidentūroje vykusios apdovanojimų ceremonijos metu, šalies prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo šaliai nusipelniusius žmones, tarp kurių buvo ne vienas žinomas veidas, su koronavirusu kovoję medikai bei žygdarbį atlikęs Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnas.

„Šalies vardą labiausiai garsina tie, kurie savo talentus nukreipia tinkama kryptimi, kurie kuria ir skleidžia kultūrą, kurie nebijo būti kitokie, kartais net rizikuoti savo gyvybe. Nėra ir negali būti baigtinio nuopelnų Lietuvai sąrašo, nes kiekvienas atvejis yra – ir privalo būti – unikalus“, - teigiama prezidento kanceliarijos paskelbtoje G. Nausėdos kalboje.

Visada yra džiugu girdėti, kad šalyje randasi daugybė žmonės, kurie savo darbais, poelgiais, atsidavimu ir ištikimybe nepaliaujamai garsina mūsų Lietuvą. Šiais metais VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui ypač maloni žinia yra ta, kad tarp pusšimčio apdovanotų Lietuvai nusipelniusių žmonių, aukštu valstybės apdovanojimu yra įvertintas mūsų ligoninės Dienos chirurgijos centro vadovas gydytojas Rimvydas Tumas. Tai – didžiulis mūsų valstybės dėmesys ir nuoširdus dėkingumas medikams, kurie kovojo su koronavirusine krize. „Prisimindami šiuometinį sukrėtimą, kai visai šaliai teko sutelkti jėgas koronaviruso pandemijos akivaizdoje, reiškiame didžiausią padėką mūsų medikams, stovėjusiems pirmosiose nelengvos kovos gretose, ir visiems tiems, kurie skubėjo į pagalbą tada, kai to labiausiai reikėjo. Šią Valstybės dieną sutinkame ne tik nenugalėti, bet ir sustiprėję. Įsitikinome, kiek daug galime padaryti, veikdami išvien“, - teigė šalies vadovas.

Gerbiamas gydytojau Rimvydai Tumai, Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas nuoširdžiai sveikina Jus šio garbingo valstybinio apdovanojimo proga. Šis apdovanojimas – tai viso Jūsų nuoširdaus ir prasmingo darbo Respublikinėje Panevėžio ligoninėje įvertinimas už Jūsų kasdienines pastangos profesionaliai ir nepriekaištingai vykdyti svarbias ir atsakingas gydytojo pareigas.

Mes didžiuojamės Jumis ir linkime stiprios sveikatos, ypatingos sėkmės Jūsų profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 09:16