Naujienos

Gydytojos N. Vezbergienės palydėtuvės į užtarnautą poilsį

2019 07 11

Gydytoja endokrinologė Nijolė Vezbergienė, 20 metų išdirbusi VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, kolegų ir ligoninės administracijos buvo palydėta į užtarnautą poilsį.

N. Vezbergienė gimė Kupiškio rajone, Didžprūdėlių kaime. Baigusi Kupiškio vidurinę mokyklą įstojo į Kauno medicinos institutą. Po jo baigimo, metus atliko internatūrą VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. 1979 - 1999 m. N. Vezbergienė dirbo Panevėžio rajono centrinėje poliklinikoje gydytoja endokrinologe, vėliau - šios gydymo įstaigos vyriausiojo gydytojo pavaduotoja. Nuo 1999 m. iki šiol N. Vezbergienė dirbo VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydytojos endokrinologės pareigose.

Gydytoja Nijolė Vezbergienė - puiki savo srities specialistė, nuolat besigilinanti į naujoves endokrinologijos srityje, kėlė savo profesinę kvalifikaciją ne tik Lietuvoje organizuojamuose seminaruose ir konferencijose, bet ir užsienyje - JAV, Ispanijoje, Graikijoje, Italijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse.

„N. Vezbergienė - pareigingas, labai kruopštus, punktualus žmogus ir darbuotojas, mylintis savo darbą, visada pasirengęs padėti pacientui ir kolegai“, - taip apie Nijolę atsiliepia jos bendradarbiai. Tačiau N. Vezbergienės veikla vien darbu ligoninėje neapsiriboja. Ji - talentinga audėja, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė. Jos audiniai - teminiai lininiai rankšluosčiai - buvo eksponuojami daugelyje parodų. Gydytoja prisipažįsta: „Labai mėgstu austi, tačiau ne mažiau patinka ir dovanoti juos. Mano austų rankšluosčių rasite ir Lietuvoje, ir užsienyje - dovanoju lietuviams, gyvenantiems kitose šalyse“. Su vyru Zenonu užaugino tris dukras, dabar džiaugiasi keturiais anūkais. Abu sutuoktiniai yra folklorinio ansamblio „Raskila“ nariai - jau šešeri metai, kaip šoka, dainuoja, dalyvauja įvairiose šventėse ir renginiuose. „Esu nuolatinė įvairių švenčių, festivalių ir kitokių meno sambūrių dalyvė. Labai mėgstame keliauti, pamatyti, pažinti“, - pasakoja N. Vezbergienė.

Už nuoširdų ir ilgametį darbą, už VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės prestižo kėlimą, už ištikimybę savo profesijai gydytojai endokrinologei Nijolei Vezbergienei nuoširdžiai dėkojo ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, pavaduotojas medicinai dr. Mindaugas Vaitkus, Diagnostikos - gydymo klinikos vedėja Ramunė Paliokaitė, Endokrinologijos skyriaus vedėja Giedrė Vasilienė, linkėjo sveikatos, energijos, daug įspūdingo grožio audinių, įdomaus, įvairiaspalvio gyvenimo senjorų gretose ir prašė nepamiršti ligoninės - esant galimybei lankytis ligoninėje organizuojamuose renginiuose, susitikti su kolegomis. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvo vardu direktorius A. Skorupskas įteikė gydytojai N. Vezbergienei gėles, padėkos raštą už ilgametį nepriekaištingą darbą, aktyvią visuomeninę veiklą ir dovanojo kuklų suvenyrą.

„Ačiū visiems už gražius linkėjimus, už parodytą dėmesį. Savo ruožtu linkiu visiems - kolegoms ir savo buvusiems pacientams - sveikatos. Nepamirškite savęs, rūpinkitės savimi nuolatos. Mūsų sveikata - tai ne tik gydytojų rūpestis, tai, pirmiausia, mūsų pačių rūpestis“, - dėkojo gydytoja endokrinologė Nijolė Vezbergienė.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 13:15